Fenni Gürsel kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

17.01.2023
Fenni Gürsel kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Fenni Gürsel kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Fenni Gürsel kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Fenni Gürsel 05.06.1967 tarihinde Edirne/Keşan’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Keşan’da tamamladıktan sonra 1988 yılında Uludağ Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünden, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olmuştur. EGM Hukuk Müşavirliği, Şanlıurfa, Samsun ve Bursa İl Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli birimlerde görev yaptıktan sonra 2012 yılında 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etmiş, Polis Başmüfettişi olarak görev yapmaya başlamıştır. 2014-2015 yılları içerisinde Ordu İl Emniyet Müdürlüğü yaptıktan sonra, Teftiş Kurulu Başkanı olarak atandığı 24.07.2023 tarihine kadar Polis Başmüfettişi olarak görev yapmıştır. Sayın Başkanımız evli ve 3 çocuk babasıdır.

Sizler için bizlerde Fenni Gürsel kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.