Fenomenhouse nedir, fhouse nedir?

13.12.2022
Fenomenhouse nedir, fhouse nedir?

Fenomenhouse nedir, fhouse nedir? Fenomen House nedir, ne yapıyorlar? Fenomen House’un yıldız ismi Nikol Yertutan kimdir?

İşte FHouse ekibi üyeleri: Ömer Can Deveci, Ensar Gündüzay, Nikol Yertutan, Melek Gökçek, Beyzanur Şahin, Aleyna Arslan, Kaya Godfrey, Tamer Acar, Zümrüt Kılıç, Kumsal Seku, Levent Yılmaz.

Çeşitli yarışmalar, çekilişler, sosyal medya içerikleri, canlı yayınlar ve daha fazlasının üretildiği Türkiye’nin ilk TikTok fenomen evi Fenomen House‘a konuk olduk. Fenomen House‘un kurucularından Ensar Gündüzay ve Ömer Can Deveci, Bi’ Başka’dan İrem Erbaş ve Melisa Berkalp’e samimi açıklamalarda bulundu.

Minyon fiziği ile dikkatleri üzerine çeken ve yaşını duyunca oldukça şaşırtan Nikol Yertutan 2003 doğumludur. Nikol Yertutan Kocaeli’de doğumuştur. Lakin aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Ahmet Mümtaz Taylan, 12 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Gazi Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdi

Freedom House, 1941 yılında kurulmuş, merkezi Washington’da olan ve belli ülkelerde şubeleri bulunan demokrasi, siyasi özgürlük ve insan hakları konusunda araştırma ve savunuculuk yapan bir sivil toplum kuruluşudur.