Feride Özdinç Kimdir? Feride Özdinç Kaç Yaşında, Nereli? Feride Özdinç Sevgilisi? Feride Özdinç Yaş Boy Kilo

Feride Özdinç kısa zaman içinde Tiktok platformunda çok büyük yükseliş yapmıştır. Feride Özdinç’in kaç yaşında olduğu çok merak edilmektedir. Tiktoker Feride Özdinç 2022 yılı itibari ile 17 yaşındadır. Tiktok’ta ferideozdinco hesabıyla 2022 Ocak ayı itibari ile 1.5 milyon takipçiye ulaşmıştır. Yaptığı paylaşımlar ile 42 milyon beğeni almıştır.

10.12.2022
Feride Özdinç Kimdir? Feride Özdinç Kaç Yaşında, Nereli? Feride Özdinç Sevgilisi? Feride Özdinç Yaş Boy Kilo

Feride Özdinç Kimdir? Feride Özdinç Kaç Yaşındadır? Nerelidir? Feride Özdinç Sevgilisi? Feride Özdinç Yaş Boy Kilo? Feride Özdinç Doğum tarihi

Feride Özdinç 2005 tarihinde dünyaya geldi. Tiktok dünyasında müzik eşliğinde çektiği Tiktok videolarıyla fenomen oldu. Kısa sürede yüzbinlerce takipçisi oldu. Ünlü sosyal medya fenomeni Feride Özdinç sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Paylaşımlarında yer alan sevimli köpeğinin adı Linda’dır.

Genç fenomen Feride Özdinç, 1.69 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Dijital medya alanında faaliyet gösteren bu genç fenomen, Tiktok platformunda paylaştığı videolarla büyük ilgi toplamaktadır. Son zamanlarda, Tiktok’ta en fazla izlenen isimler arasında yer almaktadır. Ayrıca, Youtube ve Instagram platformlarını da etkili bir şekilde kullanmaktadır. Feride Özdinç’in Youtube’da 325 bin, Instagram’da 643 bin ve Tiktok’ta 3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya dünyasında adını duyuran Feride Özdinç, 17 Mayıs 2004 tarihinde doğmuştur.

Feride Özdinç, yaşamını içerik üreticisi ve influencer olarak sağlamaktadır. Fenomenin eğitim hayatı, lise ve üniversite bilgisi hakkında İnternet kaynaklarında yeterli bilgi yer almamaktadır.

Feride Özdinç, doğallığı, sempatik tavırları ve duru güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Welogsocial ajans çatısı altında PR ve reklam çalışmalarını sürdürmektedir.

Müzik eşliğinde çektiği Tiktok videolarıyla fenomen haline geldi. Siyah çerçeveli gözlükleri ise alametifarikası haline geldi. Tiktok’ta 1.5 milyon, Instagram’da 206 bin takipçisi var.

Feride Özdinç kısa zaman içinde Tiktok platformunda çok büyük yükseliş yapmıştır. Feride Özdinç’in kaç yaşında olduğu çok merak edilmektedir. Tiktoker Feride Özdinç 2023 yılı itibari ile 18 yaşındadır. Tiktok’ta ferideozdinco hesabıyla 2022 Ocak ayı itibari ile 1.5 milyon takipçiye ulaşmıştır. Yaptığı paylaşımlar ile 42 milyon beğeni almıştır.

Feride’nin videoları TikTok’ta milyonlarca kişi tarafından izlenmiş ve izlenmeye devam etmektedir. Feride Özdinç’in özel hayatı ile ilgili çok az bilgi bulunurken sevgilisinin de olup olmadığı bilinmemektedir.