Fevzi Siverek kimdir, nerelidir? Fevzi Siverek eşi kim? Fevzi Siverek Bülent Ersoy Neyi?

Fevzi Siverek, temelde Şanlıurfa kökenli bir isim olarak tanınır. Hakkında sınırlı bilgi bulunmasına rağmen, özellikle Bülent Ersoy’un samimi arkadaşı ve menajeri olarak bilinir. Geçmişte, Fevzi Siverek, Bülent Ersoy’a aile üyesi gibi yakın olduğunu ifade etmiş ve onun menajerliğini üstlendiğini açıkça belirtmiştir.

23.06.2022
Fevzi Siverek kimdir, nerelidir? Fevzi Siverek eşi kim? Fevzi Siverek Bülent Ersoy Neyi?

Fevzi Siverek ne iş yapıyor? Fevzi Siverek kimdir nerelidir? Fevzi Siverek eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Fevzi Siverek kimdir, nerelidir? Fevzi Siverek eşi kim? Fevzi Siverek Bülent Ersoy Neyi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Fevzi Siverek Bülent Ersoy’un yapımcısı, yakın arkadaşı, menajeri, yıllardan beri beraber çalıştıkları aile dostu kişidir. Fevzi Siverek Kırvar Aşiretine Mensup. Fevzi Siverek Şanlıurfalıdır. Siverek ilçesinde. Fevzi Siverek, temelde Şanlıurfa kökenli bir isim olarak tanınır. Hakkında sınırlı bilgi bulunmasına rağmen, özellikle Bülent Ersoy’un samimi arkadaşı ve menajeri olarak bilinir. Geçmişte, Fevzi Siverek, Bülent Ersoy’a aile üyesi gibi yakın olduğunu ifade etmiş ve onun menajerliğini üstlendiğini açıkça belirtmiştir.

Kırvarlar’ın Siverek’teki saygınlığının temelleri eşitliği savunmasından zulme ve haksızlığa karşıtlığından gelmektedir. Siverek merkezde yaklaşık 50 bin köylerde ise 25 bin civarında nüfusu bulunmaktadır. Diğer İl ve İlçelerde ise yaklaşık 900 bine aşkın nüfusu bulunmaktadır.

Bülent Ersoy’un babası Fikret Erkoç’un cenazesinde çekilen görüntüleri yeniden gündem olmuş, kazılan mezarı göstererek yanındaki kişiye ‘Çok dar değil mi?’ diye sorması olay olmuştu. Diva daha sonra muhabirlerin “Mezar yeriniz belli mi? Önceden planladınız mı?” sorusu üzerine, “Sayın İçişleri Bakanı’ndan istirham ettim. Evet, mezar yerim belli.” dedi ancak detay vermemişti. Mezar tartışmalarına dahil olan yakın dostu Fevzi Siverek’in ‘Diva’ya asansörlü mezar yaptıracağız’ sözleri ise tepkilere neden oldu. Fevzi Siverek’in asansörlü mezar açıklamasına sitem eden Ersoy “Abuk sabuk sözler” diyerek iddiaları yalanladı.

Fevzi Siverek ne iş yapıyor?

Ersoy’un yardımcısı Fevzi Siverek “Normalde yaşayan bir insana mezar yeri almak hem dinimiz gereği hem de yaşayan bir insanın alınan yere gömüleceğini düşünmek çok şık bir durum değil. Ama malumunuz Türkiye’ de bir gelenek vardır. 4-5 kişilik bir aile kabristanı alınıp yapılır. Malumunuz Bülent Ersoy’ un babasının defin işlemi sırasında mezar başında bir konu oldu. Bülent Hanım, İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’ ya bir rica da bulunup, kendileri de teveccüh buyurmuş ve ‘gereğini yapacağını’ söylemişler.”

“Bülent Hanım’a Zincirlikuyu’dan bir mezar yeri ayarladım. Ama hayranları ulaşmasın diye biraz derin yapacağız. Derin yapacağımız için Bülent Hanım’ın mezarını asansörlü yapacağız. Asansörle aşağı indireceğiz. Asansör de şifreli olacak. Bir de mezarını sade yapacağız. Biliyorsunuz dinimiz de çok şatafata müsaade etmez. Allah geçinden versin tabi kimin ne zaman öleceği belli olmaz. Eğer benden önce Hakk’ın rahmetine kavuşursa böyle bir projemiz var. Bülent Ersoy’ u gömmek istemem tabi benim 27 senelik hem dostum, hem ailem. Bizden önce vefat ederse 3 kişilik mezar yeri hazır.”

Siverek “Bir bütçe ayırdık evet. Benim bu söylediğim mezarın bitmesi, sistemi vs. yaklaşık 1,5 Milyon TL tutar” demiş.

Bülent Ersoy, Fevzi Siverek’in 1.5 milyon liraya mal olacak asansörlü mezar açıklaması sonrası yakın dostuna sitem etti.

“Ölmedim arkadaşlar!” diyen Ersoy mesajında, “Yeni medya ve sosyal medya! Birileri konuşsun, birileri haber yapsın, sonra ‘kopyala yapıştır’ dijital medya, yazıyı çoğaltsın… Sevgili babacığımın cenazesi sırasında söylemiş olduğum sözlerin videosu önce Instagram’da viral oldu, sonra bir röportajımda bu konu soruldu, en sonra da bugün ‘1.5 milyon TL bütçe ayırdı, Bülent Ersoy’un mezarı derin olacak, asansörle inilecek’ başlıklarına kadar geldi…” diye yazdı.

Ersoy, şöyle devam etti:

“Ankara’daki röportajda sormuş olduğunuz gibi yine bana sormanız gerekirken, hakkımda her açıklama yapan, yapabilen kişi ya da kişilerin bu ‘abuk sabuk’ sözleri medyada bu kadar büyük yer bulacak mı? Yaşayan bir insana ‘Mezarı için 1.5 milyon TL bütçe ayırdı’ başlıkları ‘basın özgürlüğü’ kapsamında mı? Bu başlıklar, haberler; mantığa ve haber etiğine uygun mu? Bu arada, üstelik yetkili menajerim de Haluk Şentürk’tür. Her şeyi tolere etmek, sanatçı duruşuna göre davranmak, ‘hadi ablalarıyım kırılmayayım, kırmayayım’ demek, yaşadığımız bu devirde işe yaramıyormuş demek…”

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Fevzi Siverek kimdir, nerelidir? Fevzi Siverek eşi kim? Fevzi Siverek Bülent Ersoy Neyi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.