Filmci dayı filmleri nedir? dayı: bir adamın hikayesi 2 ne zaman çıkacak?

29.11.2023
Filmci dayı filmleri nedir? dayı: bir adamın hikayesi 2 ne zaman çıkacak?

Filmci dayı filmleri nedir? dayı: bir adamın hikayesi 2 ne zaman çıkacak? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Filmci dayı filmleri nedir? dayı: bir adamın hikayesi 2 ne zaman çıkacak? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Dayı bir adamın hikayesi 2 filmi çıkacak. Filmin çekimleri 2023 yılının yaz aylarında başladı ve şu anda devam ediyor. Filmin 2024 yılının ilk yarısında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin ilk filmin devamı niteliğinde olacağı ve Ramiz Dayı’nın hikayesinin anlatacağı tahmin ediliyor. Ancak filmin konusu henüz açıklanmadı. Filmin yönetmeni Ufuk Bayraktar’ın yaptığı açıklamaya göre filmin, 2010-2011 yılları arasında Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Dayı karakteriyle alakası olmadığını, karakteri yaratırken babasından esinlendiğini sayılan ve aynı zamanda sevilen bir kabadayı rolünü canlandırdığını söylemiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Filmci dayı filmleri nedir? dayı: bir adamın hikayesi 2 ne zaman çıkacak? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.