Gamze Pamuk Ateşli Kimdir? Gamze Pamuk Ateşli Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Gamze Pamuk Ateşli babası kim?

14.07.2022
Gamze Pamuk Ateşli Kimdir? Gamze Pamuk Ateşli Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Gamze Pamuk Ateşli babası kim?

Gamze Pamuk Ateşli Kimdir? Gamze Pamuk Ateşli Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Gamze Pamuk Ateşli babası kim?

1994 yılında Bursa’da doğdum. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun oldum ve 2016 yılından bu yana Bursa Barosu’na bağlı serbest avukatlık yapmaktayım. 2017 yılında Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi almaya başladım. Bursa Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı görevini 2016 yılından bu yana üstleniyorum. ÇAÇAv (Çocuk Alanında Çalışan Avukatlar Ağı)’a üye olup Çocuk Hakları alanında projelerde yer almaya ve eğitimler vermeye başladım. Denge ve Denetleme Ağı’nda 2015-2017 yılları arasında Ağ temsilcilisi olarak görev aldım. Yerel ve ulusal basında belirli periyotlarda çocuk alanında köşe yazıları yazmaktayım. Aynı zamanda “Düşünce” edebiyat dergisinde yazarlık yapmaktayım. 2016 yılında CHP Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı seçildim. 3-4 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen CHP 36. Olağan Kurultayında Parti Meclisi üyeliğine seçildim. Mart 2018’de CHPHukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığında MYK Yardımcısı olarak Genel Başkan tarafından görevlendirildim. Nisan 2018’de CHP Basınla İlişkiler veKurumsal İletişim Genel Başkan Yardımcılığında MYK yardımcısı olarak Genel Başkan tarafından görevlendirildim.24 Haziran 2018 Genel Seçimive 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Avukat Örgütlenme Sorumlusu olarak görev aldım. Balgöç üyesiyim. TEGV gönüllüsüyüm.

1994 yılında Bursa’da dünyaya gelen Gamze Pamuk Ateşli, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2016 senesinden itibaren serbest avukat olarak görev yapmaktadır. Gamze Pamuk Ateşli aynı zamanda 2017 senesinde sosyoloji üzerine eğitimler almaya başlamıştır. Ayrıca bu zamana kadar birçok kurum ve örgütte yönetici pozisyonunda görev almıştır.

Gamze Pamuk Ateşli aynı zamanda çeşitli basın kuruluş ve platformlarında da yazarlık yapmaktadır. Bunun yanında, 2016 senesinde Osmangazi Gençlik Kolu Başkanı olarak seçilmiştir. Öte yandan 36. Olağan Kurultayı’nda PM üyesi olarak seçilmiştir. 2018 senesinde ise CHP Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Genel Başkan Yardımcılığı merkez yönetim kurulunda görev almıştır. Gamze Pamuk Ateşli, aynı zamanda TEGV gönüllüsüdür. Instagram hesabından da ayrıca paylaşımlar yapan Gamze Pamuk’un 15 binden fazla takipçisi vardır. Gamze Pamuk’un eşi Semih Ateşlidir.

error: Content is protected !!