Acunmedya Gizem Ertan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

17.11.2023
Acunmedya Gizem Ertan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında?

Gizem Ertan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gizem Ertan Acunmedya kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gizem Ertan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gizem Ertan Acunmedya kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medyada Gizem Ertan’ı Cemal Can Canseven yakın arkadaşı olarak tanıdık. Özellikle son 2 yıldır herkes birbirine Cemal Can ve Gizem Ertan dostluğu herkese nasip olsun paylaşımlarıyla tanıyoruz. Gizem Ertan, 38 yaşında. Uzun süredir Acun Medya ve Survivor tarafında çalışmakta. Cemal Can ile de Survivor tanışan Gizem Ertan eşi kim bilinmese de 2 çocuğu olduğu biliniyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gizem Ertan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Gizem Ertan Acunmedya kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Gizem Ertan Acunmedya kimdir?

Gizem Ertan, 38 yaşında. Uzun süredir Acun Medya ve Survivor tarafında çalışmaktadır. Ali Acun Ilıcalı veya en bilindik adıyla Acun Ilıcalı (d. 29 Mayıs 1969: Edirne, Türkiye); Türk sunucu, yapımcı ve girişimci. Acun Medya’nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Esra Kaya kimdir? Kiminle evli? Boşandı mı? Esra Kaya TRT spikeri kimdir nerelidir? Instagram adresi?

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans, Kocaeli Üniversitesi Siyaset ve Sosyal Bilimler ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisansı esnasında Almanya Marburg Üniversitesi’nde bir yıl değişim öğrencisi olarak bulundu. Kent çalışmalarına olan ilgisi nedeniyle doktora çalışmalarının ilk aşamasını Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde sürdürdü.

“Diplomalı İşsiz ve İşsizlik: Geçmişin Birikimi, Gündelik Hayat ve Etkileşim” isimli doktora tezini ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı.