Gizem Kerimoğlu sevgilisi kimdir? Gizem Kerimoğlu kimdir? Gizem Kerimoğlu ailesi, Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

08.12.2022
Gizem Kerimoğlu sevgilisi kimdir? Gizem Kerimoğlu kimdir? Gizem Kerimoğlu ailesi,  Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

Gizem Kerimoğlu sevgilisi kimdir? Gizem Kerimoğlu kimdir? Gizem Kerimoğlu ailesi, Gizem Kerimoğlu Oynadığı diziler, Gizem Kerimoğlu sevgilisi kimdir? Gizem Kerimoğlu kimdir? Gizem Kerimoğlu ailesi, Gizem Kerimoğlu kaç yaşında?

Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te doğmuştur. Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu.

Gizem Kerimoğlu Boyu: 174

Gizem Kerimoğlu Kilosu: 58

Gizem Kerimoğlu Yaşı: 27

30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bir erkek kardeşi olan ismin ailesi Bulgar göçmenidir.

Eğitimine İstanbul’da başlayan isim 2005 yılında Semiha Şakir Lisesi’nden mezun olarak devam etmiştir. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okuyup tamamlayan isim bu süre zarfında bir yıllığına Londra’ya gitmiş ve orada İngilizce eğitimi almıştır. Profesyonel veya yarı amatör olarak 2003 yılından beri pek çok spor dalıyla ilgilenmiştir. Futbol ve basketbol oynayan isim birkaç kez de 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na çağrılmıştır. Aktif spor hayatına devam ettiği sıralarda bazı kulüplerde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarakta görev yapmıştır. Profesyonel spor yaşantısına 2013 yılında son vermiştir.

Spor hayatını geride bırakan isim daha sonrasında spikerlik ve oyunculuk için eğitim almaya başladı.

Spikerlik ve diksiyon eğitimi alan isim bir yandan tiyatro ve kamera önü oyunculuğu eğitimlerine başlamıştır. 2015 yılından beri aldığı oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir.

Survivor 2016 yarışmasına katılan isim Gönüllüler takımında yarışmıştı. Semih ile birlikte sezonun en iyi ikililerinden birini oluşturan Gizem Kerimoğlu yarışmada bu sayede başarılı sonuçlar elde etti.

Yarışma boyunca iyi bir performans ortaya koymasına rağmen eleme aşamalarındaki oylama sonucuna göre yarışmadan elenmiştir.