Gökçe Eyüboğlu kimdir? Gökçe Eyüboğlu eşi? Gökçe Eyüboğlu Ezgi Eyüboğlu kardeş mi?

16.07.2022
Gökçe Eyüboğlu kimdir? Gökçe Eyüboğlu eşi? Gökçe Eyüboğlu Ezgi Eyüboğlu kardeş mi?

Gökçe Eyüboğlu kimdir? Gökçe Eyüboğlu eşi? Gökçe Eyüboğlu Ezgi Eyüboğlu kardeş mi?

Gökçe Eyüboğlu; Çelebi İnşaat’ın sahibi, Mühendis Selçuk Öner Eyüboğlu ile evlidir. Selçuk Öner Eyüboğlu, inşaat ve iç dekorasyon sektöründe bilinen isimlerden. Yetenekli oyuncu, sosyal paylaşım platformu Instagram’da @gokceeyuboglu kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Gökçe Eyüboğlu, 1 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Kamu yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu, 2009 yılında Akademi 35,5 Sanat Evi’nde eğitim almaya başlamış ve Vahide Perçin, Altan Gördüm gibi isimlerle sahne sanatları üzerine çalışırken Murat Atıl, Sungun Babacan gibi sektörün önde gelen isimlerinden de diksiyon, seslendirme eğitimleri almıştır.

Küçük Prens müzikalinde hem metin ve şarkı sözü yazarı hem de oyuncu olarak yer aldı. Gökçe Eyüboğlu bazı projeler için seslendirme de yapmıştır. Arkadaşıyla birlikte yazdığı uzun metraj senaryosu da TRT TV Filmleri projesi çerçevesinde çekilmiştir.

Gökçe Eyüboğlu, 3 sezon yayınlanan ‘Kadın’ dizisinde ‘Ceyda’ karakterine hayat verdi. Bu performansıyla Zihinsel Özürlüler Federasyonu Faruk Öztimur Onur Ödülü’ne layık görüldü. Aynı zamanda Twotwo Production’ın Mutluyduk Belki Bugüne Kadar tiyatro oyununda Eva karakterini canlandırdı. 23.Sadri Alışık Tiyatro Oyuncuları Ödülleri (2017-2018) Komedi, Kara Komedi, Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncu Adayı oldu.
1983 tarihinde doğan Ezgi Eyüboğlu, 2022 yılı itibarıyla 39 yaşında ve aslan burcu.

Gökçe Eyüboğlu; Çelebi İnşaat’ın sahibi, Mühendis Selçuk Öner Eyüboğlu ile evlidir.

Selçuk Öner Eyüboğlu, inşaat ve iç dekorasyon sektöründe bilinen isimlerden.

Yetenekli oyuncu, sosyal paylaşım platformu Instagram’da @gokceeyuboglu kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Ezgi Eyüboğlu (d. 15 Haziran 1988, İstanbul), Türk oyuncudur.

Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. Kendisinin başka kardeşi yoktur. Babasının mesleği bankacılık, annesinin mesleği ise öğretmenliktir. Üniversite hayatını İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü okuyarak bitirdi. Bu üniversiteden sonra kendisi master yapmıştır.

Bahçeşehir Üniversitesinde Mastırını tamamladı. Üniversite okuduğu zamanlar okuldaki Tiyatro Kulübüne giriş yaptı. Bir yandan Tiyatro ile ilgilenirken bir yandan ise Ajansa kaydını yaptırdı. Boyu 1.65’tir.

Ezgi Eyüboğlu, 2007 tarihi ile birlikte artık modellik yapmaya başladı ve defilelere çıktı. Hemde profesyonel olarak oyunculuk yaparak dizilerde oynadı. 2012 tarihinde ki Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun karakterini canlandırdı. 2012 yılında ki bu dizinin ardından Ulan İstanbul isimli dizide Ada karakteri ile sevenlerinin karşısında oldu.