Göksel Sarılmışer kimdir? Bergen Göksel Sarilmiser nerelidir?

14.03.2022
Göksel Sarılmışer kimdir? Bergen Göksel Sarilmiser nerelidir?

Göksel Sarılmışer kimdir? Göksel Sarilmiser nerelidir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Göksel Sarılmışer kimdir? Bergen Göksel Sarilmiser nerelidir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İddialara göre Göksel Sarılmışer Bergen’in eski eşidir. Kendisinin dayı oğlu olduğu akraba olduklari için soyisimleri aynı olduğu söyleniyor. Bu bilgiler açık kaynaklarda yazan bigilerdir. Kesin ve doğru olduğu ispatlanmamıştır.

1977 ile 1981 yılları arasında evli kalmışlardır.

Bergen 1977 yılında dayısının oğlu Göksel Sarılmışer ile Mersin’de evlendi, 4 yıl evli kaldı. 1981 yılında boşandı.

Boşandığında, çocuğunu kocası alıp birlikte Hollanda’ya gitti.

Ankara’dan sonra iş için 1981 yılında Adana’ya giden Bergen, burada Halis Serbest’le tanıştı ve bir yıl sonra da 1982 yılında evlendi. Göksel Sarılmışer kimdir? Göksel sarilmiser nerelidir?

Aslında mafyalaşmış müzik piyasasının Bergen’i elinde tutmak adına Halil Serbest isimli bu şahsı kullanarak düzmece bir karı-koca senaryosu uyduruldu, resmiyette hiç evlenmedi.

Bir dönemin ünlü şarkıcısı Bergen, eşi Halis Serbest tarafından önce yüzüne kezzap atılarak yaralandı, daha sonra ise 6 kurşun ile 30 yaşında öldürüldü.

Acıların Kadını olarak tanınan Bergen, eşiyle evlendikten sonra sahnelere geri dönmek istedi.

Bunu kabul edemeyen eş ise Bergen İzmir’de sahne alırken yüzüne kezzap atarak Bergen’i yaraladı. Bergen bu olay sonrasında iki gözünü de kaybetti.

1989’da tekrar sahnelere dönen Bergen, albümün tanıtım turnelerinde Adana Pozantı’dayken 14 Ağustos 1989 tarihinde boşandığı eşi Halis Serbest tarafından kurşunlanarak 30 yaşında öldürüldü.

Bergen’in annesi Sabahat Çakar’ı da 3 kurşunla yaralayan Halis Serbest olay yerinden kaçtı. Olay yerinde hayatını kaybeden Bergen’in naaşı ise Tarsus Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sebahat Çakır ise yoğun bakımda tedaviye alındı.

Olaydan bir gün sonra Mersin’deki Akbelen mezarlığında Bergen, toprağa verildi.

Bergen’in kaç tane çocuğu var? Bergen’in oğlu var mı?

Asıl adı Belgin Sarılmışer olan Bergen, 15 Temmuz 1959 senesinde Mersin’de doğmuştur. Daha yedi yaşında iken anne ve babasının boşanmasından dolayı Ankara’ya gelen Bergen hayatını burda idame ettirirken çok önemli bir arabesk sanatçısı olmuştur. Hayatı boyunca büyük ızdıraplar çeken Bergen, yaşadığı bazı olaylar sonrasında halk tarafından “Acıların kadını” olarak anılmaya başlandı. Özel hayatı ile alakalı her şey basından uzak tutulurken Bergen’in mezarının kafeslerle kaplı olması hayatını nice zorluklarla geçirdiğinin de bir göstergesidir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Göksel Sarılmışer kimdir? Bergen Göksel Sarilmiser nerelidir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.