Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? Göksu Öngören Özgür babası kimdir? Kimin kızı?

Göksu Öngören Özgür, başarılı bir sunucu ve televizyon programcısıdır. 1978 yılında doğan Göksu Öngören Özgür, bu yazı yazılırken 45 yaşındadır. Kendisi Türkiye’de doğmuş ve büyümüştür.

03.01.2023
Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? Göksu Öngören Özgür babası kimdir? Kimin kızı?

Göksu Öngören Özgür babası kimdir? Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? Göksu Öngören Özgür eşi ne is yapar? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? Göksu Öngören Özgür babası kimdir? Kimin kızı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Göksu Öngören Özgür 3 Eylül 1989 tarihinde asker bir babanın ikinci çocuğu olarak Diyarbakır’da doğdu. İlk okul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Göksu Öngören Özgür169 cm boyundadur. Göksu Öngören Özgür 58 kg ağırlığındadır. Göksu Öngören Özgür, başarılı bir sunucu ve televizyon programcısıdır. 1978 yılında doğan Göksu Öngören Özgür, bu yazı yazılırken 45 yaşındadır. Kendisi Türkiye’de doğmuş ve büyümüştür.

Göksu Öngören Özgür instagramda @goksuongorenozgur kullanıcı adı ile bulunur ve 33.3 bin takipçisi vardır. Göksu Öngören Özgür’ün doğum tarihi 3 Eylül 1987 yılıdır. Göksu Öngören Özgür’ün doğum yeri Diyarbakır’dır.

Göksu Öngören Özgür üniversite eğitimine kadar tüm eğitim hayatını Diyarbakır’da geçirmiştir. Göksu Öngören Özgür üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim ve Tasarım bölümünde tamamladı.

Göksu Öngören Özgür’ün babası askerdir. Göksu Öngören Özgür TRT haber merkezinde muhabir olarak görev aldı. Daha sonra TVEM ekranlarında 5 sene boyunca ana haber bülteninin sunuculuğunu üstlendi. Ayrıca burada haber müdürlüğü yaptı. Birçok programa hazırlanmasında ve sunulmasında görevler aldı.

Göksu Öngören Özgür halen CNN Türk ekranlarında program sunmaktadır.

Göksu Öngören Özgür
Haber Programı Sunucusu CNNTÜRK
Hafta içi her gün ⏰14:00-16:00
Her pazar ⏰21:00-01:00 Ne oluyor?
İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi Akademisyen

Kariyerine TRT haber merkezinde muhabir olarak başlamış olan Göksu Öngören Özgür, daha sonra 5 yıl boyunca TVEM kanalında ana haber bültenini sunmuş ve aynı zamanda haber müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Bu süre zarfında birçok programa hazırlık ve sunuculuk görevlerini üstlenmiştir. Şu anda ise CNN Türk’te program sunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Göksu Öngören Özgür kimdir, nereli, kaç yaşında? Göksu Öngören Özgür babası kimdir? Kimin kızı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Göksu Öngören Özgür Evli mi?

Göksu Öngören Özgür evlidir. Eşi Cenk Özgür’dür ve Aden adında bir erkek çocukları vardır.