Gözde Ançel Kimdir? Gözde Ançel Kaç Yaşında, Nereli, Evli Mi?

02.05.2022
Gözde Ançel Kimdir? Gözde Ançel Kaç Yaşında, Nereli, Evli Mi?

Gözde Ançel Kimdir? Gözde Ançel Kaç Yaşında, Nereli, Evli Mi? Gözde Ançel’in Instagram Hesabı

Gözde Ançel son yıllarda özellikle Buray’ın seslendirdiği şarkılar ile adını müzikseverlere duyurmuştur.

2004 yılında eşi Emin Boynukısa evlenen başarılı bestecinin bu evliliğinden bir kızı bir de oğlu olmak üzere iki evladı bulunmaktadır..

Yaptığı besteler ile taraflı tarafsız tüm müzik severlerin gönlünde taht kurmayı başaran başarılı müzisyen, edinilen bilgilere göre yaşantısını Almanya’nın Hannover şehrinde hayatını sürdürüyor.

Bir dönem yaşantısını eşi ile birlikte Avustralya Sidney’de sürdüren Ançel’in maalesef kaç yaşında olduğu, doğum tarihi ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır. Doğum yerinin ise Avustralya Melbourne olduğu tahmin edilmektedir.Eşiyler de Avustralya Sidney’de tanışmışlardır.

Buray‘ın o dönemde stüdyo kurmak istediği, Ançel’in ise kendisine şarkılarım var dediğini ve bestelerini yollamak istediğini belirtmiştir. İlk dinlediğinde çok kale almadığını çünkü kendisine çok şarkı geldiğini belirtmiştir. Ancak sözleri okuduktan sonra sihri hissettiğini ve üç beste yaptıklarını dile getirmiştir. Unutmuş Çoktan, Git, Dönme Geriye ve Eller Alsın ilk ürünleri olmuştur.

Yüreksiz Tilki. İstersen, Deli Kız, Kış Bahçeleri, Taç Mahal, Sahiden ve Gitmem Gerek bu eserlerden sadece bir kaçıdır. Unutmuş Çoktan isimli eserini ise Ferhat Göçer seslendirmiştir. Daha sonra Ançel, Ferhat Göçer’in menajeri Candaş Örnek’e ulaşmış daha sonra Candaş Örnek’in menajerliğini yaptığı Buray ile çalışmaya devam etmiştir.