Gül Büyükerşen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Eşi kim? Biyografisi? Gül Büyükerşen kimin kızı?

30.12.2022
Gül Büyükerşen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Eşi kim? Biyografisi? Gül Büyükerşen kimin kızı?

Gül Büyükerşen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Eşi kim? Biyografisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gül Büyükerşen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Eşi kim? Biyografisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Dışişleri Bakanlığı’nda bürokrat. Konsolos Togan Oral’ın eski eşi. Gül Büyükerşen Türkiye Dışişleri Bakanlığı Batı Balkanlar Dairesi Başkanı, Zagrep’te Misyon Şefi olarak görev yaptı.

Gül Büyükerşen İlk ve orta öğretimini TED Ankara Koleji’nde, lisansı Ankara üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde, yüksek lisansını ise Canterbury Kent Üniversitesi’nde tamamladı. Gül Büyükerşen 15 Eylül 2018’de Dışişleri Bakanlığı’na bağlı İkili İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Güncelleme 22.08.2019

İran İle İlişkiler Genel Müdür Yardımcılığına, İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcısı Gül Büyükerşen, Orta Avrupa, İskandinavya ve Baltıklar Genel Müdür Yardımcılığına, Ekonomik İkili İşler Genel Müdür Yardımcısı Fatma Ömür Ünsay atandı.

6 Nisan 2022 Tarihli atama kararına göre Bazı büyükelçilerin görev değişikliği oldu. Gül Büyükerşen’de bu isimlerden bir tanesidir. Gül Büyükerşen El Salvador – Gül BÜYÜKERŞEN şeklinde belirtilmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gül Büyükerşen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Eşi kim? Biyografisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.