Güldür Güldür Jale kimdir? Güldür Güldür Jale gerçek adı? Güldür Güldür Jale eşi kimdir?

11.11.2023
Güldür Güldür Jale kimdir? Güldür Güldür Jale gerçek adı? Güldür Güldür Jale eşi kimdir?

Güldür Güldür Jale kimdir? Güldür Güldür Jale gerçek adı? Güldür Güldür Jale eşi kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Güldür Güldür Jale kimdir? Güldür Güldür Jale gerçek adı? Güldür Güldür Jale eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Şu anda Güldür Güldür tv programında Jale karakterini oynayan oyuncu Özgün Bayraktardır. Aslen Gümüşhanelidir. Lise eğitimini Bursa Malcılar Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamlayarak mezun oldu. Bu eğitimlerinin ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Başarılı oyuncu birçok tiyatro oyununda sahne aldı. Bu tiyatrolar;
Buyur Bi’De Burdan Bak, Savaş Çiçekleri, İlker Ayrık Ve Acayip Tipler. 2018 senesine Halil Alagöz ile dünya evine girdi. Doğum tarihi tam olarak bilinmiyor.

Güldür Güldür’ün Jale’si Özgün Bayraktar sırılsıklam aşık! Kadrosunda Açelya Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Ali Sunal, Onur Buldu, Doğa Rutkay gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür Show adlı eğlence programında Jale karakterini canlandıran oyuncu Özgün Bayraktar’ın hayatı merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşiyle verdiği pozları görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Romantik pozlarıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncunun, eşinin doğum gününe özel yaptığı paylaşım ise dikkat çekti. Bayraktar, söz konusu paylaşımda “İyi ki doğdun canım kocam! Sensiz ne kadar sıkılacağımı bi an düşündüm de canım sıkıldı… Neyse bu sıkıcı’ları bir kenara bırakalım da sen bana hep böyle sıkı sıkı sarıl! Çünkü neden olmasın” ifadelerini kullandı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Güldür Güldür Jale kimdir? Güldür Güldür Jale gerçek adı? Güldür Güldür Jale eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Ümit Cem Şenol kimdir, nereli, kaç yaşında? Evli mi?

1985 yılında dünyaya gelen Ümit Cem Şenol, bir dönem oyunculuk eğitimi aldı ve ismi şarkıcı Tuba Ekinci ile geçtiğinde ekranların dikkat çeken ismi olmayı başardı.

Bir dönem Hande Yener ile nişanlanan Ümit Cem Şenol, Yunanistan göçmeni bir ailenin çocuğudur. Televizyonda yer alacak olan yeni projelerde adı geçen Şenol, sarışın ve renkli gözlüdür.Hande Yener’den 12 yaş küçük olan Şenol, geçtiğimiz gün Polat Yağcı, Hakan Akkaya, Aylin Coşkun gibi ünlü isimlerin de bulunduğu bir davette, Hande Yener’in Cihangir’deki Boğaz manzararlı evinde Hande Yener ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştır.Yaklaşık üç yıl aşk yaşayan Hande Yener ve Ümit Cem Şenol, birlikteliklerini 2019’da sonlandırmıştı.