Gülşah Saraçoğlu kimdir? Kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu’nun babası nereli, kimin kızı?

03.11.2023
Gülşah Saraçoğlu kimdir? Kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu’nun babası nereli, kimin kızı?

Gülşah Saraçoğlu kimdir? Gülşah Saraçoğlu Kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu’nun babası nereli? Gülşah Saraçoğlu kimin kızı? Gülşah Saraçoğlu anne ve babası kimdir?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gülşah Saraçoğlu kimdir? Kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu’nun babası nereli, kimin kızı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gülşah Saraçoğlu, 1982 yılında dünyaya geldi. Güşah Saraçoğlu 40 yaşındadır. Lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif’in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. İlk çalışmalarını Hande Yener için yaptı. Ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, nazan Öncel gibi isimler için çalışmıştır.

Dubai’de mağazası bulunan Saraçoğu, 2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter Ki İste adlı program yapmıştır. Gülşah Saraçoğlu, en son hafta içi günlük olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda adlı programda jüri üyeliği yapmıştır. Gülşah Saraçoğlu, 2010 yılında evlenip 2012’de boşandığı eşi Selçuk Yentur ile 2014 yılında tekrar evlendi. Daha sonra yine 2015 yılında boşandı.

Gülşah Saraçoğlu’nun 2011 doğumlu Aslan Yentur adında bir oğlu var. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gülşah Saraçoğlu kimdir? Kaç yaşında? Gülşah Saraçoğlu’nun babası nereli, kimin kızı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NUN ESKİ EŞİ SELÇUK YENTUR KİMDİR? Ne iş yapar?

Selçuk Yentur, 1 Ocak 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.Bir tekstil firmasının Yönetim Kurulu Başkanıdır.