Gültekin Alan kimdir?

23.08.2022
Gültekin Alan kimdir?

Gültekin Alan kimdir? nerelidir?

Geçtiğimiz yıllarda Özgecan Aslan’ın Katili Ahmet Suphi Altındöken ve onun suç ortağı olan babası Necmeddin Altındöken’i öldüren ve yaralayan Gültekin Alan kimdir ve nerelidir sorusu bugün ülkemizin gündemine oturdu. İşte Gültekin Alan’ın hayat hikayesi.

Gültekin Alan ismini cezaevinde bulunan Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmeddin Altındöken’itabanca ile vurması ile duyuruldu.

Gültekin Alan, memleketi aslen Tokat’tır. Gültekin Alan Tokat’tın Emirseyit beldesinde dünyaya geldi. Çocukluk yılları Tokat’ta geçti. Babasının adı ise Necmi Alan’dır. Necmi Alan Tokat merkezinde Gazino işletmeciliği yapmıştır.

İşletmeye gelen bir müşterisini öldürmek suçu ile Tokat Çamlıbel Cezaevi’nde 2 yıldan fazladır hapis yatmaktadır.

10 yıldan fazla bir süre cezaevinde kalan Gültekin Alan için 50 yıl hapis cezası bulunmaktadır. Çetecilik, kalpazanlık gibi ağır suçlarla yargılanmıştır. Gültekin Alan evli ve 3 çocuk babasıdır.

Gültekin Alan, geçmişte Tokat’ın Zile ilçesinde, Tokat, İzmir ve en son olarak da Adana F Tipi Kapalı Cezaevinde hapis yatmaya devam etmektedir.

Tokat’ta merkeze bağlı Emirseyit Beldesi’nden olan ve 11 yıldır çeşitli cezaevlerinde yatan Gültekin Alan’ın cinayet, sahte para, suç örgütü kurma gibi çeşitli suçlardan dolayı toplamda 50 yıl hapis cezası bulunuyor. 3 kız babası olduğu öğrenilen şüphelinin daha önce sırasıyla Zile, Tokat, İzmir ve son olarak ise Adana F Tipi Kapalı Cezaevi’ne sevk edildi. Tokat’ta gazino işletmeciliği yapan babası Necmi Alan’ın ise önce hesap yüzünden tartıştığı bir müşteriyi öldürmek suçundan 2 yıldır Tokat Çamlıbel Cezaevi’nde olduğu öğrenildi.

Gültekin Alan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Geçen senelerda Özgecan Aslan’ın Katili Ahmet Suphi Altındöken ve onun suç ortağı olan babası Necmeddin Altındöken’i öldüren ve yaralayan Gültekin Alan kimdir ve nerelidir sorusu bugün ülkemizin gündemine oturdu. İşte Gültekin Alan’ın hayat hikayesi.

Gültekin Alan ismini cezaevinde bulunan Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmeddin Altındöken’itabanca ile vurması ile açıklamaldu.

Gültekin Alan, memleketi aslen Tokat’tır. Gültekin Alan Tokat’tın Emirseyit beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Tokat’ta geçti. Babasının adı ise Necmi Alan’dır. Necmi Alan Tokat merkezinde Gazino işletmeciliği yapmıştır. İşletmeye gelen bir müşterisini öldürmek suçu ile Tokat Çamlıbel Cezaevi’nde 2 yıldan fazladır hapis yatmaktadır. 10 yıldan fazla bir süre cezaevinde kalan Gültekin Alan için 50 yıl hapis cezası bulunmaktadır. Çetecilik, kalpazanlık gibi ağır suçlarla yargılanmıştır. Gültekin Alan evli ve 3 çocuk babasıdır.

Gültekin Alan, geçmişte Tokat’ın Zile beldesinde, Tokat, İzmir ve en son kez da Adana F Tipi Kapalı Cezaevinde hapis yatmaya sürdürmektedir.