Güneş Emir Kimdir? Güneş Emir Kaç yaşında? Güneş Emir Eşi Kimdir?

14.09.2022
Güneş Emir Kimdir? Güneş Emir Kaç yaşında? Güneş Emir Eşi Kimdir?

Güneş Emir Kimdir? Güneş Emir Kaç yaşında? Güneş Emir Eşi Kimdir?

Güneş Emir 1985’te İstanbul’da dünyaya geldi. Yetenekli oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünü başarıyla tamamladı. Güneş Emir oyunculuk kariyerine ilk olarak 2002’de O Şimdi Asker filmi ile başlamıştır. Ama herkes onu 2009’da başarılı bir şekilde oynadığı günlük dizi olan Deniz Yıldızı dizisi ile tanımaktadır. Güzel oyuncunun aşk hayatı ile ilgili olarak da İsmail Cengiz adında bir müzisyenle aşk yaşadığı bilinmektedir.

10 Mayıs 1985 tarihinde Türkiye’nin Mega şehri ünvanını taşıyan İstanbul şehrimizde dünyaya gözlerini açtı.2002 tarihinde Su Ürünleri bölümünde okumuş 2007 tarihinde ise başarıyla bu bölümü bitirmiştir.İstanbul Üniversitesi’nde eğitimi bittikten sonra Ankara’da bulunan Hacettepe Konservatuvarını kazanmış ve eğitimini sürdürmüştür.Okumuş olduğu Konservatuar’dan ise 2011 tarihinde mezun olmuştur.

Konservatuar’ı bitirdikten sonra Basat Oyunculuk ve İstasyon Sanat Evi yerlerden eğitim alarak yoluna devam etmiştir.2002 tarihinde O Şimdi Asker isimli Film’de başrol oynamıştır.Onun adının duyulması ise Deniz Yıldızı isimli dizi sayesinde gerçekleşmiştir.Bu dizide başrol oynayan oyuncu bir süre sonra diziden ayrılmıştır neden ayrıldığı konusunda ise bir takım açıklamalar yapıldı.Ünlü oyuncunun boyu 1.72’dir.