Güneş Zavrak kimdir? Kaç yaşında?

15.08.2022
Güneş Zavrak kimdir? Kaç yaşında?

Güneş Zavrak kimdir? Kaç yaşında?

Aldığı bir çok oyunculuk eğitiminden sonra ekranlara ilk zamanlar reklamlar ile çıkan daha sonrasında Kaybedenler Kulübü sinema filmi ile izleyenler ile buluşan Güneş Zavrak, burada ki başarısını diğer dizi ve filmlerde de gösterdi.

  • 2010 – Kaybedenler Kulubü -Sinema Filmi
  • 2011 -Pis Yedili – TV Dizisi
  • 2015 – Ayrılsak da Beraberiz
  • 2018 – Elimi Bırakma – TV Dizisi – Mine

Güzelliği ile hayran bıraktıran sempatik halleri ile akıllarda kazınan Zavrak, 24 Aralık 1988 tarihinde Eskişehir de dünyaya geldi. Bir süreden sonra İstanbul’a taşınan Zavrak, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi bölümünden mezun olmuştur. Daha sonrasında ilgi alanını değiştirerek oyunculuğa yönelen Zavrak ilk zamanlar reklam filmlerinde rol almış ve burada ki güzelliği ve yeteneği ile dizi film sektörüne atılmıştır.

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu instagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Zavrak’ın takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 24 Aralık 1988 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 34 yaşında.

24 Aralık 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu aynı zamanda bir Oğlak burcu kadını.

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki güzelliği ile yürek hoplatan başarılı oyuncu Zavrak’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 173cm uzunluğunda olan güzel oyuncu 54kg ağırlığında.

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı fenomen oyuncu güzelin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.