Güney Kurtalan Ekspresi Güzergahı, Yolculuğu? Bilet Fiyatları 2024

30.11.2023
Güney Kurtalan Ekspresi Güzergahı, Yolculuğu? Bilet Fiyatları 2024

Güney Kurtalan Ekspresi Güzergahı, Güney Kurtalan Ekspresi Yolculuğu? Güney Kurtalan Ekspresi Bilet Fiyatları 2024

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Güney Kurtalan Ekspresi Güzergahı, Güney Kurtalan Ekspresi Yolculuğu? Güney Kurtalan Ekspresi Bilet Fiyatları 2024 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Güney Kurtalan Ekspresi Güzergâh Ankara’dan Kayseri’ye, Kayseri’den Sivas’a, Sivas’tan Malatya’ya, Malatya’dan Diyarbakır’a, Diyarbakır’dan Kurtalan’a yol izler. Güney Kurtalan Ekspresi, tıpkı Doğu Ekspresi gibi Türkiye’nin doğusuna doğru yol alıyor. Ankara’dan hareket eden tren; Irmak, Kayseri, Sivas, Malatya, Diyarbakır ve Siirt Kurtalan güzergahında hareket ediyor. Haftanın beş günü düzenlenen tren seferleri, Ankara’dan Kurtalan’a pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri kalkıyor. Kurtalan’dan Ankara’ya ise pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket ediyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Güney Kurtalan Ekspresi Güzergahı, Güney Kurtalan Ekspresi Yolculuğu? Güney Kurtalan Ekspresi Bilet Fiyatları 2024 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.