Gürberk Polat kimdir, vikipedi? Gürberk Polat movies and tv shows

19.01.2024
Gürberk Polat kimdir, vikipedi? Gürberk Polat movies and tv shows

Gürberk Polat kimdir? Gürberk Polat nereli? Gürberk Polat kaç yaşında? Güneşi Söndürmem Gerek? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gürberk Polat kimdir, vikipedi? Gürberk Polat movies and tv shows sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gürberk Polat, 2 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusu. Ailesi: Orta halli dört kişilik bir ailede büyüdü. Kız kardeşi var. “Babam işi gereği çok fazla evde olamıyordu. Bildiğim her şeyin temelini annemden öğrendim. Elinden geldiğince her şeyi denetti bana. Bu da birçok şeye yatkınlık kazandırdı.

Çok komik ve farklı bir çocuk olduğum söylenirdi hep.” Oyuncu olmaya henüz üç yaşındayken Beyaz Show’u izlerken karar verdi. “Oyunculuğa giden yol benim için Beyazıt Öztürk ve ‘Beyaz Show’un skeçlerindeki karakterlerin taklitleriyle başlayıp sinek taklitlerine uzanan bir yolculuk… İnsanların dikkatini çekip onları eğlendirebilen çocukmuşum. Oyunculuğu planlamadım ama hayal ettim.” Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nden mezun oldu.

Hayatının dönüm noktası: Geleceğin Starı Yarışması’nda erkekler dalında birinciliği kazanmasıyla oyunculuk için ilk adımı attı. “Lise dördüncü sınıftayken ne yapacağıma karar veremediğim bir dönemde bir anda güzel sanatlara hazırlanma sürecim hayatımın dönüm noktası oldu. Ailem ilk başta karşı çıkmıştı. Sonrasında çabamı ve isteğimi görünce destek olmaktan başka çareleri kalmadı.” Oyunculuğa ilk adım: Televizyon macerasına 2019 yılında, ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizisiyle başladı. Hangi proje ile parladı? ‘Babil’ dizisinde canlandırdığı ‘Mert’ karakteri ile dikkatleri üzerine çekti.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gürberk Polat kimdir? Gürberk Polat nereli? Gürberk Polat kaç yaşında? Güneşi Söndürmem Gerek sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.