Gürkan Çakıroğlu Kimdir, Nerelidir, kaç yaşında? Hangi partili?

12.02.2022
Gürkan Çakıroğlu Kimdir, Nerelidir, kaç yaşında? Hangi partili?

Gürkan Çakıroğlu Kimdir, Nerelidir, kaç yaşında? Hangi partili? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Gürkan Çakıroğlu Kimdir, Nerelidir, kaç yaşında? Hangi partili? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Gürkan Çakıroğlu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Gürkan Çakıroğlu Totaliter Günler adında iki serilik kitabı ve çeşitli mecralarda makaleleri yayınlandı.

Gürkan Çakıroğlu Halen İstanbul’da serbest avukatlık yapmaktadır. Gürkan Çakıroğlu Twitter üzerinden @gurkanckrgl kullanıcı ismi ile bulunmaktadır ve 4.857 takipçisi vardır. Politikyol isimli web sitesinde Yazarlık yapmaktadır aynı zamanda. En son Sezen’in muhalefeti isimli bir yazı yazmıştır.

12.02.2022 günü saat 21.00 de Halk Tv de İnan Demirel’in konuğu olmuştur.

Gürkan Çakıroğlu Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Totaliter Günler adında iki serilik kitabı ve çeşitli mecralarda makaleleri yayınlandı. Halen İstanbul’da serbest avukatlık yapmakta.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Gürkan Çakıroğlu Kimdir, Nerelidir, kaç yaşında? Hangi partili? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.