Hafsanur Sancaktutan kimdir, kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan boy, Hafsanur Sancaktutan sevgilisi 2023

11.11.2023
Hafsanur Sancaktutan kimdir, kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan boy, Hafsanur Sancaktutan sevgilisi 2023

Hafsanur Sancaktutan kimdir, kaç yaşında? Hafsanur Sancaktutan boy, Hafsanur Sancaktutan sevgilisi 2023

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu. Annesi tarafından Rizeli olan Sancaktutan, küçük yaşlarda oyunculuk ve tiyatroya ilgi duymaya başladı. Katıldığı tiyatro oyunlarında farklı kategorilerde ödüller kazandı. 2018-2019 yılları arasında Gülperi dizisinde “Fidan” karakterini başarıyla canlandırdı.

2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinde “Ada Meryem Varlı” karakterini oynayan sanatçı, 2021 yılında ise Son Yaz dizisinde “Yağmur Kara” karakterine hayat verdi. Dizi sona erdikten sonra çeşitli reklam filmlerinde rol aldı ve gençlik uygulaması Bana Bak’ın reklam yüzü oldu. 2022 yılında Dünyayla Benim Aramda adlı dizide “Sinem” karakterini başarılı bir şekilde canlandırdı.

Nadire İçkale kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

İş Kadını İş kadını. 20 Nisan 1955, Diyarbakır doğumlu. İnönü İlköğretim Okulu ve Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi mezunu. Ankara’da İçkale Oteli’nin sahibi olan Mehmet İçkale 29 Temmuz 1992 tarihinde geçirdiği trafik kazasında vefat edince, arkadaşının işleriyle bir süre Behçet Cantürk ilgilendi.

Nadire ve Mehmet İÇKALE’ nin oğulları Ömer İÇKALE 28 Haziran 1983’te Ankara’ da doğdu. 1992 yılında Babası Mehmet İÇKALE’ yi bir trafik kazasında kaybetti. 2001 yılında TED Ankara Koleji lisesinden mezun oldu. İşkadını Nadire İçkale’nin küçük oğlu İçkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale ile JW Marriott Otel Satış Direktörü Ece Doğanoğlu, görkemli bir düğünle evlendi. JW Marriot Otel’de düzenlenen düğüne iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Antalya Belek ‘te geçtiğimiz yaz hizmete giren 5 yıldızlı Spice Otel, kısa sürede sosyetenin tercih ettiği tatil yerlerinden biri oldu. Spice Otel ‘in sahibi Nadire İçkale, otelin yönetimini kızı Diyar İçkale’ye bırakmış.

Nadire içkale aslen nereli?

İş Kadını İş kadını. 20 Nisan 1955, Diyarbakır doğumlu. İnönü İlköğretim Okulu ve Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi mezunu.

Mehmet İçkale, Diyarbakır’da Süleyman İçkale ‘nin oğlu olarak 1942 yılında dünyaya geldi. Diyarbakır Tanıtım, Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın kurucu üyelerinden olan Mehmet İçkale, Diyarbakır Devlet Su İşleri’nde (DSİ) Kontrol Mühendisi olarak iş hayatına başladı ve sonra serbest çalışma hayatına atıldı.

Nadire ve Mehmet İÇKALE ‘ nin oğulları Ömer İÇKALE 28 Haziran 1983’te Ankara’ da doğdu. 1992 yılında Babası Mehmet İÇKALE ‘ yi bir trafik kazasında kaybetti. 2001 yılında TED Ankara Koleji lisesinden mezun oldu.

Nadire İçkale, lüks konut ve villa inşaatlarının yanı sıra otel, hastane ve üniversite, kültür sarayları, sosyal konut ve özel hizmet binaları, altyapı inşaat işleri yapan İçkale Grubu’nun kurucusu merhum Mehmet İçkale’nin eşidir. Nadire İçkale, İçkale Şirketler Grubu Onursal başkanı ve Diyarbakır Tanıtım,Kültür ve Dayanışma Vakfı başkan yardımcısıdır. Nadire İçkale, iş dünyasından kadınlarla düzenlediği umre ve hac ziyaretleriyle de basının gündemine gelmiştir.