Hakan Taşıyan kimdir? Kaç yaşında? Hakan Taşıyan öldümü 2023 Son dakika

11.11.2023
Hakan Taşıyan kimdir? Kaç yaşında? Hakan Taşıyan öldümü 2023 Son dakika

Hakan Taşıyan kimdir? Kaç yaşında? Hakan Taşıyan öldümü 2023 Son dakika

Nedendir bilinmez öldü mü diye haberleri çıkmaktadır sürekli, fakat böyle bir durum yoktur çok şükür. Allah uzun ömürler versin.

Hakan Taşıyan, 1 Nisan 1973 yılında Ankara’da dünyaya geldi. saz çalmaya. Taşıyan müzik ile küçük yaşlarda tanışmış ve saz çalmaya başlamıştır. Müzik kariyerine Taşına ilk adımını 1996 yılında çıkardığı “Hesabım Bitmedi” kaseti ile adım atmıştır. Ardından 1997’de Taşıyan, ikinci albümü olan “Sensiz İki Gün” adlı kaseti piyasaya sundu. Hakan Taşıyan ikinci kasetinin ardından 1998 yılında oyunculuğa da adım atarak “Hesabım Bitmedi” adlı dizide baş rol olarak yer aldı. 2001 yılındaysa Taşıyan “Güz Gülleri” adlı dizide de yer almıştır. 

Lokman Çağırıcı kimdir? Kaç yaşında? Lokman Çağırıcı nerelidir?

1965 yılında Giresun’un Bulancak ilçesinde dünyaya gelen Lokman Çağırıcı, 1978 yılından itibaren Bağcılar Mahmutbey Mahallesi´nde ikamet etmeye başladı.

1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü´nden mezun olan Çağırıcı, 1999 yılına kadar çeşitli kurumlarda üst düzey yöneticilik yaptı ve ticaretle meşgul oldu.

Özel sektördeki çalışmalarının yanı sıra 1990 yılından itibaren siyaset hayatı başlayan Çağırıcı, 1999 yılında Bağcılar Belediye Meclis Üyesi seçildi.

11 Mayıs 2007´ye kadar Meclis Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Çağırıcı, Bağcılar´ın Kurucu Belediye Başkanı Feyzullah Kıyıklık´ın Mayıs 2007 Genel Seçimleri’nde AK Parti İstanbul Milletvekili olması üzerine, Belediye Meclisi tarafından Bağcılar Belediye Başkanlığı’na seçildi.

29 Mart 2009’daki Yerel Seçimlerde Belediye Başkanlığı görevine seçilen, Çağırıcı, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde de yüzde 57.25 oy alarak Bağcılar’a hizmet etme fırsatı buldu. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde 57.89 oy oranına ulaşan Çağırıcı, 3. Kez Bağcılar Belediye Başkanlığı görevine seçildi.

Çağırıcı, Bağcılar Belediye Başkanlığı görevinin yanı sıra; Bağcılar Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanlığı, Marmara Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkan Yardımcısı, Güneydoğu Avrupa Yerel Yönetim Birlikleri Ağı NALAS’ın 2. Başkan Vekili, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) Konseyi Üyesi, Dünya Yerel Yönetim ve Demokrasi Akademisi (WALD) Mütevelli Heyeti Üyesi, Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Üyeliği görevlerini de üstlenmiş bulunuyor. Çağırıcı, evli ve dört çocuk babasıdır.