Semih Say Kimdir? Nereli? Semih Say, Hande Baladın evli mi, erkek arkadaşı var mı, sevgilisi kim?

03.11.2023
Semih Say Kimdir? Nereli? Semih Say, Hande Baladın evli mi, erkek arkadaşı var mı, sevgilisi kim?

Hande Baladın evli mi, erkek arkadaşı var mı, sevgilisi kim, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, Instagram hesabı?

Filenin Sultanları’nın en gözde oyuncuları arasında yer alan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hande Baladın bekar. Güzel sporcunun erkek arkadaşı da olmadığı biliniyor. Başarılı voleybolcu Hande Baladın’ın boyu 1,90 cm uzunluğundayken kilosu ise 71. Smaç yüksekliği 3,15 cm olan Baladın’ın blok yükseliği ise 3,05 cm. Milli voleybolcu Hande Baladın, bugün sosyal medyada büyük gündem yarattı. Hande Baladın, kendisini yüzüne asit atmakla tehdit eden bir kişi hakkında savcılığa giderek şikayetçi oldu. Suç duyurusunda bulunan Baladın, ““Can güvenliğim yok. Sistematik bir şekilde mesaj atıyor. Korkuyorum” sözleriyle durumun ciddiyetini ifade etti. Bu haberler gün boyu sosyal medyada yayılırken, pek çok kişi genç ve başarılı voleybolcuya destek mesajları yayınladı.

Hande Baladın’ın Sevgilisi Semih Say Kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapar? Boyu kaç? Semih Say, Hande Baladın sevgilisi mi?

Anadolu Efes altyapısından yetişen basketbolcu Semih Say, Hande Baladın ile olan fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Paylaşımlar büyük ilgi gördü. İlk paylaşımında dil çıkaran emoji kullanan Say, daha sonrasında “Bu gönderi sadece arkadaşlık içerir” ifadelerini kullandı.

Semih Say, 11 Mart 1998 tarihinde hayata gözlerini açtı. İlk ve orta öğretiminin peşinden liseyi ENKA’da okudu. Çocukluğundan beri basketbola ilgisi bulunan Semih Say, Anadolu Efes altyapısında yetişti ve çeşitli kulüplerde vazife aldı. Bakırköy Basketbol Takımı macerasından sonrasında yolu Amerika’ya düştü. 2017 senesinde Amerika’da basketbola ve okumaya devam eden Semih Say, Türkiye’ye dönerek Sigortam.net basketbol takımına geçirme oldu. Semih Say Instagram Hesabı, Semih Say’ın Instagram hesabına @semihsay adresinden ulaşabilirsiniz.