Hande Doğandemir Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında?

20.12.2021
Hande Doğandemir Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında?

Hande Doğandemir Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında?

Star TV’nin Annemizi Saklarken adlı sevilen dizisinde başrolde yer alan ünlü oyuncu Hande Doğandemir’in, meslektaşı Onur Tuna ile birlikte olduğu ileri sürülmüştü.
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ayna karşısında verdiği pozu yayınlayan Doğandemir’in, telefonunun arkasındaki fotoğrafta Tuna’nın yer aldığı konuşulmuştu.

Konuyla ilgili şimdiye kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan Hande Doğandemir ve Onur Tuna’dan sürpriz bir hamle geldi.

Tuna’nın yaptığı paylaşıma Doğandemir, siyah kalp emojisi koydu. Ünlü oyuncu da meslektaşının yorumuna kalp emojisi ile karşılık verdi. İkili, böylelikle aşklarını ilan etmiş oldu.

22 Kasım 1985 günü dünyaya gelen Hande Doğandemir, İlk olarak 2011 yılında TRT Okul kanalında yayınlanan ”Hatırlar mısınız?” isimli programda kariyerine başladı.

Programın sunucu olan Hande Doğandemir, yaklaşık iki yıl kadar burada görev aldı. Sonrasında ”Leyla İle Mecnun” dizisinde toplam 20 bölüm rol aldı.

2013 yılında Eti reklamlarında oynayarak çekmeyi başardı. Yay burcu olan Dizi ve Sinema Oyuncusu kahverengi gözlü ve Ankara doğumludur.

Güzel oyuncu 170 cm boyu ve 53 kg ağırlığı ile güzelliği ile izleyicilerin beğenisini toplamaktadır.

Fransızca dil eğitimi alan oyuncu Üniversiteyi Ankara’da sosyoloji bölümünden mezun olarak tamamladı ve sonrasında oyunculuk eğitimi aldı.

Hande Doğandemir aktif olarak kariyerine devam etmektedir.