Hangi burç nasıl tahrik olur? Sekste en iyi burç sıralaması kadın, erkek? En zevkli burçlar?

Astrolog Neşe burçların zevk noktaları ve hangi burç nasıl tahrik olur hakkında bilgi veriyor. Hemen öğrenebilirsiniz.

25.11.2023
Hangi burç nasıl tahrik olur? Sekste en iyi burç sıralaması kadın, erkek? En zevkli burçlar?

Hangi burç nasıl tahrik olur? EN zevkli burçlar? Cinselliğe en düşkün kadın burçları? Sekste en iyi burç sıralaması? En ateşli burç kadını? Sekste en iyi burç sıralaması kadın?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Hangi burç nasıl tahrik olur? Sekste en iyi burç sıralaması kadın, Sekste en iyi burç sıralaması kadın erkek sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Astrolojinin rehberlik gücü, özel hayatınızı renklendiriyor! Burçların zevk noktalarını ve nasıl tahrik olduğunu Astrolog Neşe anlatıyor. Onunla keyifli saatler paylaşmak için biraz daha yakından tanımalısınız.

Hoşlandığınız kişinin burcunu okuyup ona dair küçük tatlı sırları öğrenebilirsiniz. Merak etmeyin, bu çabalarınızın karşılığını aşkta mutlaka alacaksınız. Hadi o zaman, hemen başlayalım!

Koç burcu kadın tahrik bölgesi? Koç burcu kadını neresinden tahrik olur? Koç burcu kadını tahrik bölgesi

Gerçek şu ki Koç burçları için sevişmek çok önemlidir. Özellikle boyun bölgesinden tahrik olur. Sevişmeyi başlatmak için iyi bir nokta atışı yapabilirsiniz. Koç kadınları ateşli, sabırsız ve fantezi dünyaları geniştir. Baskın olmayı seven koç kadınları seks sırasında da üste olmayı tercih eder ve kovboy pozisyonu onun için biçilmiş bir kaftan gibidir. Eğer bir koç kadını ile birlikteyseniz; her seks deneyiminizde farklı bir kimlikte karşınıza çıkacak ve sizi fantezi dünyasına alacaktır.

Boğa burcu kadın tahrik bölgesi? Boğa burcu kadını neresinden tahrik olur? Kova burcu kadını tahrik bölgesi

Masaj yaparak Boğa burcunu baştan çıkarabilirsiniz. Çünkü, dokunulmaya ve yatakta tutkuya bayılır! En etkili zevk noktası ise dudaklarıdır. Dokunabilir veya öpebilirsiniz. Ambians! Keyif düşkünü olan bu kadını heyecanlandıracak sihirli kelime. Mum ışığı, iyi yemek, romantik müzik, pahalı hediyeler hayal gücünü harekete geçirir. Hiç aceleci değildir, size de tavsiye etmez. Sürprizlerden, alışkın olmadığı her şeyden nefret eder ancak zamanla alışabilir. Sahiplenildiğinde hem gurur duyar hem de rahatlar.

İkizler burcu kadın tahrik bölgesi? İkizler burcu kadını neresinden tahrik olur? İkizler burcu kadını tahrik bölgesi

Yatakta onu şaşırtmak ve tahrik etmek istiyorsanız, kulağına eğilip kısık sesle konuşun. Neden mi? İkizler burcunun zevk noktası, kulak bölgesidir. İkizler kadınını mutlu etmek zordur. Monotonluktan nefret eder. Eğer ki ikizler burcu bir kadınla beraberseniz seks hayatınızı renklendirmek için sürekli yenilikler ve sürprizler yapmanız gerekecektir. Ruhsal yönden kendini sekse hazır hissettiği zaman asla sevişmek istediğini söylemekten çekinmezler.

Yengeç burcu kadın tahrik bölgesi? Yengeç burcu kadını neresinden tahrik olur? Yengeç burcu kadını tahrik bölgesi

Eğer, Yengeç burcunu tahrik etmek istiyorsanız hafifçe sırtına dokunabilirsiniz. Ayrıca, boyunlarından çok etkilenirler. Bu kadın için seks su içmek kadar doğal. Her cinsel deneyim ona doğurganlığı anımsatır. Yatakta ruh hali değişkendir. Kimi zaman anaç, kimi zaman çocuksu, kimi zaman kadınsıdır. Marifet ona kendini rahat hissedeceği ortam yaratmakta. Dışarıdan ne kadar güçlü gözükse de koruyucu erkek figüründen ve kucaklanmaktan hoşlanır.

Aslan burcu kadın tahrik bölgesi? Aslan burcu kadını neresinden tahrik olur? Aslan burcu kadını tahrik bölgesi

Masajdan hoşlanan bir başka burç daha var: Aslan! Ama özellikle bacaklarına dokunulmasından çok hoşlanırlar. Hafifçe yukarı doğru ilerleyebilirsiniz, bu Aslan burcu kişiyi aşırı derecede tahrik eder. Aslan burcu kadınları tahrik etmeye bayılırlar! Önce yaklaşır, erotik tavırlarla aklınızı başınızdan alır daha sonra kendini çeker. Fantezi dünyası oldukça geniş olan aslan kadınlarının sekste sınırları yoktur.

Başak burcu kadın tahrik bölgesi? Başak burcu kadını neresinden tahrik olur? Başak burcu kadını tahrik bölgesi

Kadın veya erkek fark etmez, Başak burcu için el teması çok önemlidir. Önsevişmeyi başlatmak için mutlaka ellerine dokunun. Tertemiz değilseniz ve mis gibi kokmuyorsanız bu kadına yaklaşmak hiç de iyi sonuç vermeyebilir. Titizlik ve hijyen seks yaşamının vazgeçilmezleridir. Öyle ki temizlik onun için başlı başına uyarılma sebebidir. Yeni şeyler denemekten keyif almaz ve detaylar yüzünden bir anda soğuyabilir. Tüm bunlara katlanabilirseniz iyi haber geliyor nelerden hoşlanacağınızı bir bakışta sezer ve ateşli geçinen pek çok burçtan daha beceriklidir.

Terazi burcu kadın tahrik bölgesi? Terazi burcu kadını neresinden tahrik olur? Terazi burcu kadını tahrik bölgesi

Onların zevk noktaları, boyunlarıdır. Terazi burcu küçük dokunuşlar ve öpüşlerden hoşlanırlar. Sıcacık ellerinizle ona dokunabilirsiniz. Bir romantizm tutkunu olan terazi kadınlarının en hassas bölgesi kalçalarıdır. Öyle her ortamda seks yapmaktan hoşlanmazlar. Yavaş ve emin adımlarla ilerleyen teraziler, havaya girdiklerinde ise sizi zevkin doruklarına çıkarır.

Akrep burcu kadın tahrik bölgesi? Akrep burcu kadını neresinden tahrik olur? Akrep burcu kadını tahrik bölgesi

Şimdi! Akrep burcu ve cinsellik dediğimizde akan sular duruyor! Zodyak’ta sevişmeyi temsil ediyor. Neredeyse, tahrik olmadığı bölgesi yok. Fakat özellikle oral seksin müptelasıdır. Tüm akrep kadınları farkında olmasalar bile müthiş bir cinsel çekim gücüne sahipler. Bu onların yüz, vücut güzelliği ve yaşlarından tamamen bağımsız doğal yetenekleri. Partnerini baştan çıkarmak konusunda üstüne yoktur. Aşk kadar nefret de onu uyaran bir duygudur. Bir akrebin kalbini kırdıysanız ve tekrar beraberseniz başınıza geleceklerden asla emin olmayın. Ona göre seksin yeri ve zamanı yoktur. Tabu mu o da ne?

Yay burcu kadın tahrik bölgesi? Yay burcu kadını neresinden tahrik olur? Yay burcu kadını tahrik bölgesi

Bacak içleri ve göğüsleri, kadın veya erkek fark etmez Yay burcu için tahrik edicidir. Yavaş yavaş dokunup öpebilirsiniz. Yay kadınları genellikle seks sırasında üstte olmak isterler. Cinselliğe oldukça fazla düşkündürler ve biraz çapkındırlar. Sekste sıradanlıktan ve uzun süren sevişmelerden hoşlanmıyorlar.

Oğlak burcu kadın tahrik bölgesi? Oğlak burcu kadını neresinden tahrik olur? Oğlak burcu kadını tahrik bölgesi

Yavaşlık ve uzunluk onları tahrik eder. Çünkü Oğlak burcu tadını çıkarmayı sever. Tüm vücuduna dokunabilirsiniz. Bu sofistike kadını pek de kolay tavlayamazsınız. Kendisini çeker ve kolay ele vermez. Yatakta dışadönük tavırlarınızla ince ince dalga geçer. Size saygı duymazsa daha da önemlisi güvenmezse asla birlikte olmaz. Ancak güvenirse dünyanın en çekici kadınına dönüşür ve yumuşar. Çekingenliğini üstünden atmış bir oğlak kadınıyla ise hiçbir burcun kadını yarışamaz

Kova burcu kadın tahrik bölgesi? Kova burcu kadını neresinden tahrik olur? Kova burcu kadını tahrik bölgesi

Kasık bölgesi onun için çok hassastır. Dokunulmaktan veya öpülmekten çok hoşlanır. Eğer, bir Kova burcu ile beraberseniz, bu bölgeyi es geçmeyin! Kova kadınları cinsellikle ilgili fikirlerini paylaşmaktan asla utanmazlar ve eğer canı istemiyorsa seks yapmaları imkansızdır. Ancak canı istediği zaman sizinle rahatça her türlü seks oyununu yapabilir ve aklınızı başınızdan alabilir.

Balık burcu kadın tahrik bölgesi? Balık burcu kadını neresinden tahrik olur? Balık burcu kadını tahrik bölgesi

Ayaklara dikkat eden balık burçları için en çok zevk veren bölgeler arasında ayaklarda bulunur. Ayak masajı bir balığı baştan çıkarmaya yetecektir. Romantizm ve aşk olmadan bu kadınla birlikte olmak imkânsıza yakın. Yatakta sevecen. Oyuncu ve fedakâr. Balık kadını ayaklarını yerden kesmeniz için size her fırsatı sunar. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapar. Kaba davranışlardan nefret eder. İyi niyetli ve safça tavırlarının sizden hoşlandığı sürece geçerli olduğunu hatırlatalım, yoksa uyanık geçinen çoğu kadını cebinden çıkarır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Hangi burç nasıl tahrik olur? Sekste en iyi burç sıralaması kadın, erkek sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.