Hasan Kaytan kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

14.07.2022
Hasan Kaytan kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Hasan Kaytan kimdir? Kaç yaşında, Nereli?

Türkiye’deki hemen tüm elektrik şirketleri ile ortaklık yapan şirketin CEO’su Şanlıurfalı Hasan Kaytan geleceğe yönelik büyük çalışmalar yapıyor. Üç bin 250 tesis, 35 bölge müdürlüğü, 35 araçlı filo ve 85 kişilik personel ile 81 il ve 700`ün üzerinde ilçede, satış ve pazarlama çalışmalarını sürdürüyor.

HASSAN ELEKTRİK A.Ş. CEO’muz Hasan KAYTAN, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan “TÜRKİYE’NİN 40 YAŞ ALTI EN GÜÇLÜ 40 CEO’SU” sıralamasında 34. Sırada yer aldı.

Bu başarıda büyük pay sahibi olan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve siz paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Genç girişimci liderler ve yöneticiler için Ekonomist Dergisi bu sene ” Türkiye’nin 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” yönetici listesini oluşturdu. Toplumsal ve ekonomik alanda projeler üreten girişimcilerin ortak yönü, iş bitiricilik, kendine güven, planlı hareket etme ve ileriyi görme olarak nitelendirilebilir.

40 yaş altı patronların bazıları banka, bazıları büyük sanayi şirketlerini yönetirken, bu yıl elektrik sektöründen sadece Hasan Kaytan vardı. 2016 yılında TOBB tarafından, %368 büyüme ile “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri” listesine girerek başarı gösteren Hassan Elektrik A.Ş.  CEO’su Hasan Kaytan, “Türkiye’de ki “40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” listesinde de yer aldı.