Hasbulla Magomedov Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Var Mı?

08.04.2022
Hasbulla Magomedov Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi  Var Mı?

Hasbulla Magomedov Kimdir, Kaç Yaşında, Sevgilisi Var Mı?

@hasbulla.hushetskiy kullanıcı adı ile instagramda bulunur 2.2 milyon takipçisi vardır.

Rus sosyal medya yıldızı Hasbulla Magomedov bir aktör değil, ancak popülaritesi bugünlerde Hollywood ünlülerinden daha az değil.

18 yaşında olan Hasbulla Magomedov, 2003 yılında Dağıstan’da dünyaya geldi. Son zamanlarda sosyal medyadaki videoları ve fotoğrafları ile ilgi çeken Magomedov, kısa sürede popüler oldu. Hasbulla Magomedov, lüks araçlara olan olan düşkünlüğüyle biliniyor.

Tam adı Hasbulla ‘Hasbik’ Magomedo olan Hasbulla Magomedov, 19 yaşındaki Tacikistanlı şarkıcı Abduroziq ile aralarında düzenlenen dövüşün ardından gündeme gelerek büyük merak topladı. Çekildiği ilginç fotoğraflarla da büyük ilgi toplayan Hasbulla Magomedov, sosyal medyanın meme karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal medya platformlarında bu adam şimdiden “Mini Khabib” olarak damgasını vurdu ancak Mayıs 2021’den itibaren manşetlere çıktı.

Hasbulla’nın bu kadar hızlı bir internet fenomeni haline gelmesinin ana nedeni, Abdu Rozik viral olmasıydı.

Sosyal medyadaki yolculuğu, Lockdown’ın tüm dünyada gerçekleşmesinden sonra başladı ve çok geçmeden Instagram ve Tiktok’ta sevimliliği nedeniyle hayranları arttı.

Daha önce birçok kişi “Mini Khabib”in 5 yaşında bir çocuk olduğunu varsayıyordu, ancak yüzü ve sesi onun olgunluğunu ortaya koyuyordu.

Doğum adıHasbulla Magomedov.
Takma adMini Khabib.
MeslekSosyal Medya Yıldızı.
Dijital Video Blogger.
Doğum günü2002.
Yaş18.
doğum yeriDağıstan, Rusya.
Dinİslâm.
CinsiyetErkek.
MilliyetRusça.

You cannot copy content of this page