Hatçe sosyetede nerede çekildi? Hatçe sosyetede ne zaman çekildi? Hatçe sosyetede oyuncu kadrosu? Hatçe kimdir?

01.01.2023
Hatçe sosyetede nerede çekildi? Hatçe sosyetede ne zaman çekildi? Hatçe sosyetede oyuncu kadrosu? Hatçe kimdir?

Hatçe sosyetede nerede çekildi? Hatçe sosyetede Hatçe kimdir? Hatçe sosyetede oyuncu kadrosu? Hatçe sosyetede ne zaman çekildi? Hatçe sosyetede nerede çekildi? Hatçe sosyetede ne zaman çekildi? Hatçe sosyetede oyuncu kadrosu? Hatçe kimdir?

Hatçe Sosyetede filminin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi. Çekimler için İstanbul’un birçok noktasına set kuruldu.


Hatçe Sosyetede filminin çekimleri 2007 yılında yapıldı. Tor Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği film, aynı yıl vizyona girdi.

HATÇE SOSYETEDE FİLMİ HATÇE KİMDİR?

Hatçe Sosyetede filminde Hatçe karakterini Gökcan Gökmen üstlendi. İzmirli oyuncu, 1980 doğumludur. Gökcan Gökmen, son olarak Yüzyıllık Mühür dizisinde rol almıştı.

Gökcan Gökmen 28 Kasım 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Manken/Oyuncu Gökcan Gökmen’in burcu Yay’dır. Gökcan Gökmen, İlköğretim eğitimini Hatay‘da tamamlamıştır. Ancak Ortaokul ve Lise yıllarını İzmir’de geçirmiştir.

Gökcan Gökmen, ilk olarak mankenlik yaparak sektöre giriş yapmıştır. ilk dizi oyunculuk tecrübesini Çiçek Taksi adlı dizide çağla karakteri ile gerçekleştirmiştir.

Güzel oyuncu Gökcan Gökmen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Okuduğu bölümle ilgili değil de hayal ettiği alanda ilerlemiş ve oyunculuk tutkusundan hiç vazgeçmemiştir ve Şahika Tekand Stüdyo’da oyunculuk eğitimini de tamamlamıştır. Gökcan Gökmen, oyunculuk yapmaya devam etmektedir.

HATÇE SOSYETEDE FİLMİ OYUNCULARI

Gökçen Gökmen
Serkan Kuru
Sait Genay
Tümay Torun
Parkan Özturan
Bilge Yalçınkaya
Naz Kar