Hayri Beşer kimdir? Hayri Beşer eşi kimdir? Futbolcu Hayri Beşer Hangi takımlarda oynadı?

16.07.2022
Hayri Beşer kimdir? Hayri Beşer eşi kimdir? Futbolcu Hayri Beşer Hangi takımlarda oynadı?

Hayri Beşer kimdir? Hayri Beşer eşi kimdir? Futbolcu Hayri Beşer Hangi takımlarda oynadı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Hayri Beşer kimdir? Hayri Beşer eşi kimdir? Futbolcu Hayri Beşer Hangi takımlarda oynadı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Hayri Beşer 1972 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Hayri Beşer’in doğum yeri Trabzon’un Yomra ilçesidir. Hayri Beşer 1977 yılında ailesi ile beraber Kocaeli’ye taşınmıştır.

Hayri Beşer İzmit İmam Hatip Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. Hayri Beşer 1993 senesinde bir gazetede spor yazarlığına başladı.

Hayri Beşer, Basın İlan Kurumu Kocaeli Şube Müdürlüğü görevini üstlendi. Aspor’da futbol yorumculuğu yapmaktadır. Hayri Beşer Trabzonspor taraftarıdır. Hayri Beşer aslen Trabzon’ludur, haliyle Trabzonspor taraftarı olduğunu açıklamıştır. Günümüzde A Spor ekranlarında yorumcu olarak ekranlarda yer almaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Hayri Beşer kimdir? Hayri Beşer eşi kimdir? Futbolcu Hayri Beşer Hangi takımlarda oynadı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!