Hazal Kaya Ali Atay ne zaman evlendi? Hazal Kaya kaç yaşında anne oldu? Hazal Kaya ve eşi arasındaki yaş farkı?

25.11.2023
Hazal Kaya Ali Atay ne zaman evlendi? Hazal Kaya kaç yaşında anne oldu? Hazal Kaya ve eşi arasındaki yaş farkı?

Hazal Kaya Ali Atay ne zaman evlendi? Hazal Kaya kaç yaşında anne oldu? Hazal Kaya ve eşi arasındaki yaş farkı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Hazal Kaya Ali Atay ne zaman evlendi? Hazal Kaya kaç yaşında anne oldu? Hazal Kaya ve eşi arasındaki yaş farkı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Ali Atay 6 Şubat 2019 tarihinde Hazal Kaya ile evlendi. Bu evlilikten Fikret Ali ve Leyla Süreyya adında iki çocukları vardır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Hazal Kaya Ali Atay ne zaman evlendi? Hazal Kaya kaç yaşında anne oldu? Hazal Kaya ve eşi arasındaki yaş farkı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İkinci kez hamile olan Hazal Kaya’dan sevindiren haber geçtiğimiz günlerde geldi. Çiftin mutlu evliliklerinden oğulları Fikret Ali dünyaya gelmişti.

Ünlü oyuncu bugün ilk kez kızını takipçileriyle paylaştı. İşte Hazal Kaya’nın minik kızı Süreyya Leyla! Kaya fotoğrafın altına ise, “Annemler ben küçükken mor kurdeleli yaka iğneleri yaparlardı yürüyüşler için, ben de yardım ederdim. O eylemlerle kazandıklarımıza şahit olarak büyüdüm. Şimdi yaka iğnem Süreyyam sebebiyle bu gece yürüyüşe katılamıyorum. Kalbim,aklım, umudum sizinle. Kadınlar günümüz kutlu olsun!” notunu ekledi.

1 Ekim 1990 doğumlu Hazal Kaya, 31 yaşındadır. 20 Nisan 1976 doğumlu Ali Atay 46 yaşındadır. Hazal Kaya’nın tam adı Leyla Hazal Kaya’dır. 1 Ekim 1990 tarihinde Gaziantep’de doğmuştur. Annesi ve babası avukattır. İstanbul Balat’ta büyüdü. 4,5 yaşında kemana, 7 yaşında da baleye başladı. Kamera karşısına geçmesi reklam filmiyle başladı. Ekol Drama’da Ayla Algan’dan ders aldı. Sonra da “Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi”nde Ümit Çırak’tan eğitim aldı.