Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi, Çocuğu var mı?

25.11.2023
Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi, Çocuğu var mı?

Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi, Çocuğu var mı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi, Çocuğu var mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Hilal Altınbilek, 32 yaşındadır. Çocuk yaşlardan itibaren tiyatro eğitimi alan ünlü oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde görev aldı. Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi? Eşi kimdir? Çocuğu var mı? Soruları merak ile sorulmaktadır. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Hilal Altınbilek kimdir? Kaç yaşında? Hilal Altınbilek evli mi, Çocuğu var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

2013 yılında Karagül, 2018 yılında da Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sergilediği Züleyha karakteriyle zirve yapan Altınbilek, Angelina Jolie’ye benzerliğiyle bilinmektedir.

Hilal Altınbilek Kaç Kilo? Hilal Altınbilek Boy Kilo Yaş, Kimdir Sevgilisi 2023

32 yaşında 170 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olduğu söylenmektedir. Sevgili konusundaki hakkında çıkma an en son haber su şekilde; 32 yaşındaki Hilal Altınbilek, tüm bunların ardından yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile birlikte Etiler’de yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Daha önce gazetecilerden kaçan aşıklar, bu sefer basın mensuplarını görünce gülümsedi. Muhabirlerin, “Yeni ilişkiniz hayırlı olsun. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna, “İyi geceler” demekle yetindi. İkili, daha sonra eğlenmek için mekana giriş yaptı.

Şahane Hayatım Şebnem kimdir? Şahane Hayatım’ın Şebnem’i Hilal Altınbilek kimdir?

FOX TV ekranlarında Şahane Hayatım dizisi ile seyircilerin karşısına Şebnem Gümüşçü karakteriyle çıkan Hilal Altınbilek dikkat çekiyor. Kendisi 11 Şubat 1991’de İzmir’de dünyaya geldi. Kosova kökenli bir ailenin kızıdır. Şimdilerde 31 yaşındadır. Çocuk yaşlardan itibaren tiyatroya merak saldı. Henüz ilkokuldayken tiyatroya yöneldi. Lise mezuniyetinin ardından Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. Üniversite öğrenciliğine devam ederken oyunculuk yapmaya devam etti. Şebnem rolüne hayat verdiği dizide Entrika, aşk, gerilim ve heyecan dolu dizi, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini konu alıyor.