House of the dragon 2. sezon ne zaman? House of the dragon 2. sezon hangi platformda? Oyuncuları?

29.11.2023
House of the dragon 2. sezon ne zaman? House of the dragon 2. sezon hangi platformda? Oyuncuları?

House of the dragon 2. sezon ne zaman? House of the dragon 2. sezon hangi platformda? Oyuncuları? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için XHouse of the dragon 2. sezon ne zaman? House of the dragon 2. sezon hangi platformda? Oyuncuları? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Game Of Thrones dizisinin spin-off projesi olan House of the Dragon, Targaryen Hanesi’nin hikayesini konu ediyor. Game Of Thrones’da yaşananlardan 300 yıl öncesinin aktarılacağı dizi, George R. R. Martin’in Fire & Blood kitabından uyarlanıyor. House of the Dragon 2. sezon çekimleri 2023’ün ilk aylarında başladı. Dizinin yeni bölümlerinin 2024 yılı Haziran ya da Temmuz aylarında yayınlanacağı açıklandı. Dizinin yazarlarından Sara Hess, 2. sezon bölümlerinin Prens Daemon Targaryen (Matt Smith) ve Prenses Rhaenyra Targaryen’in (Emma D’Arcy) ilişkisine odaklanacağını aktardı. George R.R. Martin’in Fire & Blood (Ateş ve Kan) adlı kitabından uyarlanan yapım, A Song of Ice and Fire (Buz ve Ateşin Şarkısı) serisinde yaşananlarda 172 yıl öncesini konu alıyor. House of the Dragon dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ancak dizinin Türkiye’de beIN Connect üzerinden yayınlanıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak House of the dragon 2. sezon ne zaman? House of the dragon 2. sezon hangi platformda? Oyuncuları? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!