Huggy Wuggy nedir? Huggy Wuggy hikayesi oku? Gerçek mi? Ne zaman çıktı?

24.09.2022
Huggy Wuggy nedir? Huggy Wuggy hikayesi oku? Gerçek mi? Ne zaman çıktı?

Huggy Wuggy nedir? Gerçek mi? Huggy Wuggy hikayesi oku? Huggy Wuggy hayat hikayesi? Huggy Wuggy gerçek hikayesi? Huggy Wuggy gerçek mı? Huggy Wuggy nerede yaşıyor? Poppy Playtime fabrikası gerçek mi? Ne zaman çıktı? Huggy Wuggy gerçek resmi

Huggy Wuggy, Mobygames tarafından tasarlanan bir korku video oyunundaki Poppy Playtime’ın 1. Bölümündeki antagonisttir. Windows PC’lerde oynanan bu oyun, çocuklar tarafından indirilebilir. Steam platformu üzerinden yüklenebilen Huggy Wuggy‘de bir macera içerisinde hayatta kalmaya çalışılıyor.

Kanalın videolarında yer alan ince keskin dişli dev bir mavi oyuncak ayı, yani ‘Huggy Wuggy‘, aslında yetişkinlere yönelik bir korku oyunu karakteri.

Yayın olarak oynanmaya başlanan bu oyun, uzmanlara göre tıpkı ‘mavi balina’ ve ‘momo’ oyunları gibi içinde şiddet barındıran ve dikkat edilmesi gereken bir oyun.

Bazı oyuncular, Huggy Wuggy‘nin Deney 1006 olduğunu düşünse de, oyuncağın fabrika güvenlik sisteminin bir parçası olarak, davetsiz misafirlerin Playtime Co.’nun gizli tutmak istediği sırları ortaya çıkarmasını önlemek için yaratılmış olması da mümkündür.

Huggy Wuggy aslında bir korku oyunu karakteri. Mobil oyun dünyasına trendlerin yön verdiği bir dönemdeyiz. Son zamanlarda mavi bir canavar, bu trendler arasında adından sıkça bahsettiriyor.

5 yaşındaki çocuğunun Huggy Wuggy izledikten sonra içine kapandığını anlatan bir anne şunları söylüyor: “Oğlum geceleri yalnız uyamıyor, sürekli ağlıyor. Oyun videolarından hem korkuyor, hem de izlemeden yapamıyor. Az önce oğlum yatakta tir tir titreyerek ağlıyordu. Bu oyun değil, resmen çocuklarımızın üzerine derin bir proje. Çocuklarımızın elindeki oyunlara girdiği ve izlediği görüntülere lütfen dikkat edelim.”

Bir öğretmen konu ile ilgili “Öğrencilerim son zamanlarda Momo adında izledikleri bir çizgi filmden etkilenerek birbirlerini korkutmaya başladılar. Okulun alt katındaki kantine inecekleri zaman birbirlerini ‘Sakın oraya inme. Orada Momo seni bekliyor’ diye korkutuyorlar. Sürekli bu karakterlerin isimlerini duyuyorum.” dedi.