Hülya Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Eşi Cem Kalyoncu kimdir?

02.01.2023
Hülya Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Eşi Cem Kalyoncu kimdir?

Hülya Kalyoncu kimdir? Hülya Kalyoncu Kaç yaşında? Hülya Kalyoncu Doğum tarihi? Hülya Kalyoncu Evlendi mi? Hülya Kalyoncu Eşi kimsie? Cem Kalyoncu kimdir?

Hülya Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Evlendi mi? Eşi kim? Cem Kalyoncu kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Hülya Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Evlendi mi? Eşi kim? Cem Kalyoncu kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Hülya Kalyoncu İstanbul doğumludur. Hülya Kalyoncu, Araştırma – İnceleme, Dünya Tarihi, Osmanlı Tarihi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Dünya Porselen Tarihi, Topkapı Sarayı Müzesi Yıldız Porselenleri olarak sayılabilir.

Hülya Kalyoncu kitapları; Cinius Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Hülya Kalyoncu Bildiği Yabancı Diller (Puan ve Yılı): İngilizce-71.25 (2018) Hülya Kalyoncu, Uzmanlık Alanı: Sanat Tarihi-Türk İslam Sanatları

Hülya Kalyoncu instagram hesabı: @aspasya99

Cem Kalyoncu, Fideltus Yönetim Kurulu Başkanı. Cem Kalyoncu, Fideltus Gayrimenkul’ü 2007 yılında kurdu. Cem Kalyoncu, Fideltus ile 6 bin konutluk Isparta Kule projesini hayata geçirdi.

Fideltus Şirketi’nin patronu iş adamı Cem Kalyoncu ile eşi Hülya Kalyoncu örnek evliliklerinin yanı sıra işlerindeki başarılarıyla da ön plana çıkan bir çift. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra iş hayatı finans alanında yükselmeye başlamıştır. Finans piyasasını yakından takip eden Global Menkul Değerleri içerisinde çalışmaya başladı.

Çeşme ve Türkiye’nin daha pek çok noktasından Fideltus Gayrimenkul başarılı projelere imza atmayı başarmıştır.

Cem Kalyoncu kimdir? NErelidir? Kaç yaşında? Eşi kimdir?

Cem Kalyoncu, Fideltus Yönetim Kurulu Başkanı. Cem Kalyoncu, Fideltus Gayrimenkul’ü 2007 yılında kurdu. Cem Kalyoncu, Fideltus ile  6 bin konutluk Isparta Kule projesini hayata geçirdi.

Cem Kalyoncu, Fideltus ile 7800 Çeşme projesinde Çarmıklı Yapı ile ortak olmuştu. Ancak ortaklık daha sonra bozuldu:

Fideltus Gayrimenkul’ün sahibi Cem Kalyoncu ve Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasında yeralan Çarmıklı Yapı’nın sahibi Gökhan Çarmıklı, Eylül 2008’de ortak şirket kurdu

8 Eylül 2008’de kurulan Birleşik İnşaatçılar Grubu Yapı Taahhüt A.Ş’nin merkezi Akmerkez’de. 1 milyon 25 bin sermaye ile kurulan şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını Gökhan Çarmıklı, Başkan Yardımcılığını Cem Kalyoncu, Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini ise Cengiz Özgüç ve Rekin Kaçar üstlendi. Şirketin faaliyet alanları ise ikamet veya ikamet amaçlı olmayan binaların inşaatı, resmi ve özel inşaatlar, inşaat yapı taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak.

Çarmıklı Yapı’nın ortağı Gökhan Çarmıklı ile Fideltus Capital’in kurucusu Cem Kalyoncu Çeşme’de 2008’de 7800 Çeşme Residence&Hotel’i açmıştı. İki ortak sonunda Ekim 2009’de yollarını ayırdı. Gökhan Çarmıklı, Cem Kalyoncu’nun hisselerini aldı. Gökhan Çarmıklı’nın eşi Siren Ertan ile Cem Kalyoncu’nun eşi Hülya Kalyoncu’nun yıllardır süren dostluğu da bu yüzden sona erdi.

“Fideltus” 2007’de yüzde 100 Türk sermayeli olarak kurulan Fideltus İleri Teknoloji, bu yıl 100 milyon dolar ciroya ulaşmayı hedefleyen bir şirket. 

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Hülya Kalyoncu kimdir? Kaç yaşında? Doğum tarihi? Evlendi mi? Eşi kim? Cem Kalyoncu kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.