ibo ile Güllüşah filmindeki Güllüşah kimdir? Güllüşah kim? Gülşah Soydan kimdir? Gülşah Soydan kimin kızı?

17.07.2022
ibo ile Güllüşah filmindeki Güllüşah kimdir? Güllüşah kim? Gülşah Soydan kimdir? Gülşah Soydan kimin kızı?

ibo ile Güllüşah filmindeki Güllüşah kimdir? Güllüşah kim? Gülşah Soydan kimdir? Gülşah Soydan kimin kızı?

Gülşah Alkoçlar, 24 Nisan 1969 tarihinde Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan’ın kızı olarak dünyaya geldi. 5 yaşına geldiğinde ilk çocuk filmi, Gülşah Film onun adına çekildi. Adına kurulan Gülşah Film’in en küçük oyuncusu oldu. 17 Ocak 1988 tarihinde Ender Alkoçlar ile evlendi.

ibo ile Güllüşah filmindeki Güllüşah kimdir? Güllüşah kim? Gülşah Soydan kimdir? Gülşah Soydan kimin kızı?

Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eski milli futbolcu Selim Soydan’ın kızı olan Gülşah Soydan 24 Nisan 1969 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Yeşilçam döneminin “Güllüşah”, “Küçük Anne”, “Yeşilçam’ın dört yapraklı yoncası” gibi lakaplarla anılan, akıllarda kalmış çocuk oyuncudur. Otel işletmecisi olan Ender Alkoçlar ile evlenince Alkoçlar soyadını almıştır. İkili evlendiğinde Gülşah Soydan henüz 18 yaşındaydı. Gülşah Alkoçlar, 18 yaşında bir otel sahibesi olarak turizm işine girmiş ve bununla beraber sinema kariyerini de sonlandırmıştır.

Turizm mesleğinden dolayı, yaşamı yolculuklarla geçmiştir. Gülşah Soydan Alkoçlar ve Ender Alkoçlar’ın evliliğinden adları Neslişah ve Aslışah olmak üzere iki kız çocukları vardır.

2015 yılında göğüs kanseri teşhisi konan Gülşah Soydan Alkoçlar, hastalık nedeniyle kemoterapi tedavisi görüyordu. Aynı sene Haziran ayında yaptığı açıklamada sağlığına kavuştuğunu belirtti.

2014 yılında, son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren oyuncu Engin Altan Düzyatan ile, Gülşah Soydan Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçlar dünya evine girdi ve 2016 yılında çocukları oldu. Gülşah Soydan Alkoçlar da henüz 45 yaşında anneanne oldu.

Yeşilçam döneminde bir zamanlar ‘Güllüşah’, ‘Yeşilçam’ın dört yapraklı yoncası’ ve ‘Küçük anne’ lakapları ile anılmış olan, başarılı bir çocuk oyuncuydu.

Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Hülya Koçyiğit ve eski milli futbolcu Selim Soydan’ın çocuğu olan Gülşah Soydan 1969 senesinde dünyaya gelmiştir. Yeşilçam döneminin “Güllüşah”, “Küçük Anne”, “Yeşilçam’ın dört yapraklı yoncası” gibi lakaplarla anılan, akıllarda kalmış çocuk oyuncusudur. Otel işletmecisi olan Ender Alkoçlar ile evlendikten sonra Alkoçlar soyadını almıştır. İkili evlendiğinde Gülşah Soydan henüz 18 yaşındaydı. Sinema kariyerini, 18 yaşında bir otel sahibesi olarak sonlandırmıştır.

Mesleğinden dolayı, hayatı yolculuklarla geçmiştir. Sosyetenin en önemli turizmcilerinden olmuştur. Alkoçlar ailesi, Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar’ın evliliğinden kurulmuştur.

Gülşah Soydan Alkoçlar ve Ender Alkoçlar’ın evliliğinden isimleri Neslişah ve Aslışah olmak üzere iki kız çocukları olmuştur.

Gülşah Soydan’ın büyük kızı Neslişah Alkoçlar da aynı annesi gibi genç yaşta evlenmiştir.

Kızı Neslişah Alkoçlar evlendiğinde 21 yaşındaydı, Gülşah Soydan Alkoçlar ise 40 yaşındaydı.

Ancak Neslişah Alkoçlar’ın bu evliliği uzun sürmedi ve çift kısa sürede boşandı.

2015 senesinde göğüs kanseri teşhisi konan Gülşah Soydan Alkoçlar, hastalık sebebiyle kemoterapi tedavisi görüyordu. Aynı senenin Haziran ayında yaptığı açıklamada sağlığına kavuştuğunu belirtti.

2014 senesinde, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren oyuncu Engin Altan Düzyatan ile, Gülşah Soydan Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçlar dünya evine girdi ve 2016 senesinde çocukları oldu. Gülşah Soydan Alkoçlar da henüz 45 yaşında anneanne oldu.

error: Content is protected !!