İbrahim Oskui Kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Oskui biyografi

09.04.2022
İbrahim Oskui Kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Oskui biyografi

İbrahim Oskui Kimdir, kaç yaşında, nereli?

1984 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olan İbrahim Oskui, 1985 yılında Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır.

Genel Cerrahi uzmanı olduktan hemen sonra plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisasına devam etmiştir.

Yüz germe, karın germe, meme ameliyatları, liposuction, burun ve kulak ameliyatları, göz etrafı kırışıklıkları ve torbaları, kaş kaldırma, dudak kalınlaştırma, çene ve elmacık kemikleri büyütülmesi, dudak ve damak yarıkları ve el-ayak anomalileri gibi doğumsal anomalileri düzeltme, erken ve geç yanık tedavisi, deri ve yumuşak doku kanserleri, diyabetik yaralar, normal doğum sırasında oluşan vajinal yırtık ve deformasyonların düzeltilmesi, saç ekimi, slikon operasyonları, kalça ve karın düzeltmeleri, emzirme sonrası memelerde oluşan deformasyonların düzeltilmesi ve benzeri uygulamaları uzun yılların tecrübesi ile uygulamaktadır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1983 yılında mezun olmuş ve mezuniyetinin ardından 1985’te Genel Cerrahi ihtisasına başlamıştır. Genel Cerrahi uzmanı olduktan sonra ise plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi ihtisasına devam eden Opr. Dr. İbrahim Oskui günümüzde katıldığı bir çok televizyon programlarında ekran severler tarafından da merak edilen isim olmuştur. Bir çok kaynakta ise aslen İran’lı olduğu belirtilmektedir.1993 senesinde Plastik Cerrahi Uzmanlığını almış ve üniversiteden ayrılmış, o tarihten itibaren İstanbul’da serbest olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüze kadar genel cerrahi ve plastik, Rekonstrüktif ve estetik cerrahi alanında çok sayıda hastayı ameliyat etmiştir.