Polat İnşaat sahibi İbrahim Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Polat kaç çocuğu var?

Holdingin temelleri İbrahim Polat’ın 1955 yılında İstanbul’da kurduğu müteahhitlik firması ile atıldı. 1972 yılında yılında kurucu olarak Ege Seramik firmasının kuruluşunda yer alan Polat, 1981 yılında şirketin çoğunluk hissesine sahip oldu. 1977 yılında Polat İnşaat Sanayi ve Tic.

27.12.2022
Polat İnşaat sahibi İbrahim Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Polat kaç çocuğu var?

Polat İnşaat sahibi İbrahim Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Polat kaç çocuğu var? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Polat İnşaat sahibi İbrahim Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Polat kaç çocuğu var? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İbrahim Polat Holding A.Ş veya bilinen adıyla Polat Holding, İstanbul merkezli holding kuruluşu.

Kendi web sitelerinde şu şekilde açıklarlar bu soruyu.

1955 yılında açtığı müteahhitlik firması ile Türkiye’nin en köklü işletmelerinden birinin temelini atan Sayın İbrahim POLAT 1931 yılında Erzurum Aşkale’de doğmuştur.

Evli ve 3 çocuk babasıdır. Genç yaşta müteahhitliğe başlayarak ilk firmasını kurmuş ve İstanbul’da çok sayıda seçkin binaya imza atmıştır. İstanbul’da inşaat şantiyelerinde çalışarak sektöre giren İbrahim Polat bugün, Polat İnşaat’ın sahibi.

Yaklaşık 25 senedir Marriott markasının Türkiye’de tanınmasında önemli rol oynayan Polat Turizm Otelcilik ve Ticaret A.Ş’nin Türkiye’de 3 oteli bulunmaktadır.

İstanbul’da hizmet veren Renaissance Polat Istanbul Hotel ve Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ile Erzurum’da misafirlerini ağırlayan Polat Erzurum Resort Hotel, İbrahim Polat Holding bünyesinde olmanın verdiği güven ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimleri yaşatmaktadırlar.

Alnımın Teriyle Kitabından Alıntı:    Sn. İbrahim POLAT’ tan Öğütler     

“Mutlu olmayı bileceksin. Ben her an için mutluyum. Sağlıklı olduğum için, hiçbir yerim ağrımadığı, istediğimi yiyip içebildiğim, istediğim yerlere gidebildiğim için mutluyum ve bunun için Allah’a çok şükür diyorum. Şükredersen Allah daha çok verir. Kimsenin hakkını yemediğim için mutluyum.

Kötülük yaparsan kötülük beklersin. Hiç kimseye kötülüğüm dokunmadığı için düşmanım da yoktur. 

“Kibirli olmayacaksın. Çaycısından, işçisinden genel müdürüne dek bizimle çalışan herkes istediği zaman benimle görüşebilir.

Hepsiyle görüşüp dertlerini, isteklerini ciddiye alırım. İşçiyle işçi, patronla patron olurum.  Allaha şükür elim var, şoföre kapımı açtırmam. Kula kulluk etmek de ettirmek de günahtır.”  Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Polat İnşaat sahibi İbrahim Polat kimdir, kaç yaşında, nereli? İbrahim Polat kaç çocuğu var? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.