İbrahim Selim Sevgilisi Daye Ay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne, Instagram hesabı?

Daye Ay, İbrahim Selim’in sevgilisidir. Daye Ay, bugün İnstagram hesabından İbrahim Selim ile birlikte olduğu fotoğrafları yayınladı. Daye Ay’ın yaşı ve biyografisi merak konusu oldu.

28.11.2023
İbrahim Selim Sevgilisi Daye Ay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne, Instagram hesabı?

İbrahim Selim Sevgilisi Daye Ay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne, Instagram hesabı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için İbrahim Selim Sevgilisi Daye Ay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne, Instagram hesabı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Daye Ay, İbrahim Selim’in sevgilisidir. Bugün Instagram hesabından İbrahim Selim ile birlikte oldukları fotoğrafları paylaştı. Daye Ay’ın yaşına ve biyografisine dair internet üzerinde pek bilgi bulunmamaktadır. Ünlü oyuncu İbrahim Selim’in bir süredir Daye Ay ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Daye Ay ve İbrahim Selim, aşklarını duyurdukları fotoğrafları kendi Instagram sayfalarında paylaşarak Selim’in hayranlarını sevindirdi. İbrahim Selim 44 yaşında iken, kız arkadaşı Daye Ay 24 yaşındadır, aralarında 20 yaş fark bulunmaktadır. Daye Ay’ın nereli olduğu ve mesleği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Daye Ay’ı Instagram’da 3 binden fazla kişi takip etmektedir. Ay’ın platformdaki kullanıcı adı ise @daayeay’dir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak İbrahim Selim Sevgilisi Daye Ay kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç, mesleği ne, Instagram hesabı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İbrahim Selim kimdir? Kaç yaşında? Nerelidir? İbrahim Selim sevgilisi kimdir?

İbrahim Selim, 5 Ekim 1979 tarihinde Ankara’da doğmuş olan Türk oyuncu, şovmen, seslendirme sanatçısı ve sunucudur. Afife Tiyatro Ödülleri’nde, 2016 yılında sahnelenen “Bunu Ben de Yaparım” adlı tek kişilik oyunundaki performansı ile Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Ödülü’nü kazanmıştır. Sanatçı, oyunculuğun yanı sıra YouTube programları, podcast yayınları ve talk-show gösterileri ile de tanınmaktadır. Özellikle STOLK adlı YouTube programı ile geniş bir kitleye ulaşmıştır. 2018-2022 yılları arasında YouTube’da faaliyet göstermiş, 2022’den itibaren ise FOX’ta yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı talk-show programını sunmaktadır.