İbrahim Yılmaz kimdir, kaç yaşında? İbrahim Yılmaz’ın serveti? Armed Holding sahibi kim, serveti ne?

30.12.2022
İbrahim Yılmaz kimdir, kaç yaşında? İbrahim Yılmaz’ın serveti? Armed Holding sahibi kim, serveti ne?

İbrahim Yılmaz kimdir, kaç yaşında, Armed Holding sahibi kim, serveti ne? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için İbrahim Yılmaz kimdir, kaç yaşında? İbrahim Yılmaz’ın serveti? Armed Holding sahibi kim, serveti ne? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Armed Film Yapım Sinema, Armed Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Armed Alarm Çağrı Merkezi ( AÇM ) ile. Armed Holding çatısını oluşturarak iş hayatına devam etmektedir. Başarılı ve ünlü iş adamı Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, 1996 yılında kurduğu güvenlik şirketini bugün Türkiye’nin en iyi üç firmasından biri haline getirme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul’da doğan ancak aslen Çorumlu olan işadamı İbrahim Yılmaz, hayallerinin peşinden koşup, kendi işini kurmak isteyen herkese örnek olmayı başardı. Dünyada ve Türkiye’de hızla büyüyen güvenlik sektörünün lider kuruluşlarından Armed Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İbrahim Yılmaz, İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına hiç durmadan devam etmiştir. Lise eğitiminine devam ederken girmiş olduğu bu sektörde birçok başarıya imza atmıştır.

Okul macerasını bitirdikten sonra da ticaret devam etmiştir. Yokluktan gelerek çırak olarak başladığı iş hayatına, seyyar satıcılıkla devam eden ve sonrasında holding sahibi olmayı başaran Çorumlu işadamı İbrahim Yılmaz 2021 yılında dünyanın en büyük ekonomi dergisi Forbes’e konuk olmayı başardı.

Başarılı ve ünlü iş adamı Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, 1996 yılında kurduğu güvenlik şirketini bugün Türkiye’nin en iyi üç firmasından biri haline getirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hayırsever veya iyiliksever olmadığını ve çektiği videolarla farkındalık yaratmayı ve seyyar satıcıları görmemizi istediğini belirtmektedir. Videolarıyla gösteriş yapmak değil de farkındalık oluşturup seyyar satıcıları ve düşkün durumda olanları görmemizi istemektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak İbrahim Yılmaz kimdir, kaç yaşında? İbrahim Yılmaz’ın serveti? Armed Holding sahibi kim, serveti ne? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.