ıc3peak kimdir, neden hapse girdi? İc3peak kaç yaşında? Anastasia Kreslina kaç yaşında?

06.11.2023
ıc3peak kimdir, neden hapse girdi? İc3peak kaç yaşında? Anastasia Kreslina kaç yaşında?

ıc3peak kimdir, neden hapse girdi? İc3peak kaç yaşında? Anastasia Kreslina kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için ıc3peak kimdir, neden hapse girdi? İc3peak kaç yaşında? Anastasia Kreslina kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Rusya çıkışlı bir grup olan IC3PEAK, iki kişiden oluşmaktadır. Kendilerini tanımladıkları cümle ise “two audiovisual terrorists” olarak karşımıza çıkıyor. Kadın vokal Anastasia Kreslina; erkek olan composer Nikolay Kostylev’dir. İkili, şarkılarını başlangıçta İngilizce olarak kaydetmiş olsalar da sonra neredeyse tamamen Rusça olarak kaydetmeye başladılar.

IC3PEAK , Moskova’dan Ekim 2013’te kurulan bir Rus deneysel elektronik müzik ikilisidir.

Grup, güfte olarak bilinen Anastasia Kreslina ve composer olarak bilinen Nikolay Kostylyov tarafından kurulmuştur. Rusya çıkışlı bir grup olan IC3PEAK, iki kişiden oluşmaktadır. Kendilerini tanımladıkları cümle ise “two audiovisual terrorists” olarak karşımıza çıkıyor. Kadın vokal Anastasia Kreslina; erkek olan composer Nikolay Kostylev’dir. İkili, şarkılarını başlangıçta İngilizce olarak kaydetmiş olsalar da sonra neredeyse tamamen Rusça olarak kaydetmeye başladılar.

2018 yılında grubun bazı konserleri kolluk kuvvetleri tarafından iptal edildi veya sekteye uğradı. İkili, açık bir neden olmaksızın Sibirya’nın Novosibirsk kentinde gözaltına alındı ve gösteride performans sergilemek için zamanında serbest bırakılmadı. 2021 yılında yeniden videoları milyonlarca görüntülenen rapçi ve elektronika grubu IC3PEAK, son zamanlarda net bir açıklama yapılmadan konserlerini iptal etti. Bunların asıl sebebinin kliplerindeki siyasi atıflar olduğu belirtiliyor.

Anastasia Kreslina kimdir, kaç yaşında? Anastasia Kreslina evli mi, sevgilisi? dini nedir? Anastasia Kreslina öldü mü?

İkili şu anda vokalist Anastasiya ‘Nastya’ Kreslina (13 Kasım 1995 doğumlu) ve yapımcı Nikolay Kostylev’den (31 Ağustos 1995 doğumlu) oluşuyor. Grup kendisini bir “görsel-işitsel proje” olarak tanımlıyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak ıc3peak kimdir, neden hapse girdi? İc3peak kaç yaşında? Anastasia Kreslina kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.