İçimdeki Ateş Bahar Kimdir? Gizem Arıkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

23.06.2022
İçimdeki Ateş Bahar Kimdir? Gizem Arıkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

ATV ekranlarının yeni dizisi İçimdeki Ateş’de Bahar Sayın, karakteri ile ekranlarda olacak olan Gizem Arıkan hakkında merak edilenler…İçimdeki Ateş Bahar Kimdir? Gizem Arıkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

Gizem Arıkan (d. 10 Şubat 1994, İstanbul) Türk oyuncu. 10 Şubat 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2016 yılında oynadığı “Aşkın 5 Hali” filmiyle oyunculuğa başlamıştır. Sonra Organik Aşk filminde ve Bir Deli Rüzgar dizisinde oynamıştır. 2019 yılında Yaralı Kuşlar dizisinde “Meryem” karakteri ile başrol oynamıştır.

Gizem Arıkan’ın instagram hesabına @gizemkio adresinden ulaşabilirsiniz.

İçimdeki Ateş dizisinde bambaşka bir karakter olan Bahar Sayın ile izleyici karşısında olmaya hazırlanan Gizem Arıkan, 10 Şubat 1994 yılında Çivril, Denizli’de dünyaya geldi.

Güzel oyuncu çok küçük yaşlardan beri sahnenin tozunu yutmuş ve tiyatro ile iç içe büyümüş birisidir. Mesleki hayatındaki ilk oyunculuk deneyimini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç‘un rol aldığı Organik Aşk isimli filmiyle yaşamıştır.

Ardından Çocuktan Al Haberi isimli programda yer almış ve Aşkın 5 Hali isimli belgesel ile TRT ekranlarına konuk olmuştur. 2019 senesinde ise bu defa Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuş isimli dizide başrolü üstlenmiştir. Dizi ve tiyatro oyunlarından başka bir de 2018 senesinde Kahraman Deniz tarafından seslendirilmiş olan Böyle sever isimli şarkının klibinde de oynamıştır.

ATV’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosuna yeni sezonda katılmış olan Gizem Arıkan, güzelliği ve dizideki canlandırdığı karakterinin kendisine has tarzıyla da oldukça dikkat çekmiştir.

Gizem Arıkan ayrıca Uşak’ın Sivaslı ilçesine bağlı Ağaçbeyli köyünü de sık sık sosyal medya hesabında paylaşmaktadır ve anne tarafının Uşak’lı olduğu bilinmektedir. Gizem Arıkan 168 cm boyunda, 55 kilogram ağırlığındadır ve Kova burcudur.

Gizem Arıkan Dizi ve Filmleri

2018 – Bir Deli Rüzgar
2019 – Yaralı Kuşlar (Meryem)
2019 – Çocuklar Duymasın (Hale)
2020 – Aile Şirketi
2020-2021 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Didem)
2022 – İçimizdeki Ateş (Bahar Sayın)
2016 – Aşkın 5 Hali (film)
2018 – Organik Aşk (Film)