İhsan Güvenç biyografi, İhsan Güvenç kimdir? İhsan Güvenç eşi kimdir, çocuğu var mı?

16.07.2022
İhsan Güvenç biyografi, İhsan Güvenç kimdir? İhsan Güvenç eşi kimdir, çocuğu var mı?

İhsan Güvenç biyografi, İhsan Güvenç kimdir? İhsan Güvenç eşi kim, çocuğu varmı? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için İhsan Güvenç biyografi, İhsan Güvenç kimdir? İhsan Güvenç eşi kimdir, çocuğu var mı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

TSM Sanatçısı Mehmet İhsan Güvenç, Kaplan ailesinin kızı doktor adayı Gözde ile hayatını birleştirdi. Esra İçöz söylüyor, İhsan Güvenç ve kızı danslarıyla ona eşlik ediyor.

Popstar Alaturka yarışmasında birinci olarak adını duyuran ses sanatçısı İhsan Güvenç, österdiği performansı ile müzikseverlerin desteğin alarak, 2008 yılında Popstar Alaturka Türkiye birincisi olmuştur.

@ihsanguvenc kullanıcı adı ile instagramda bulunur. 19 bin civarında takipçisi vardır.

1983 yılında dünyaya Gaziantepde geldi. Küçük yaşlarda bağlama çalmaya başladı.

Kendisi TRT Sanatçısı , Popstar Alaturka 2008 Türkiye 1.sidir.

8 yıldır evlidir.

Esra İçöz söylüyor, İhsan Güvenç ve kızı danslarıyla ona eşlik ediyor.

1983 Gaziantep doğumlu olan İhsan GÜVENÇ İlk Öğretim,Orta Öğretim ve Üniversite Öğretimini yine Gaziantep de tamamladı.Müziğe olan merakı 9 yaşında bağlama ile başladı. Öğrencilik dönemlerinde Gaziantep’de çeşitli musiki korolarında koristlik ve solistlik yapan İhsan Güvenç liseden sonra Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Türk Sanat Müziği Ses Eğitimi bölümünde Ses eğitimi, piyano,kanun dersleri aldı ve bölümünü şeref öğrencisi olarak bitirdi.

Ailesininde de verdiği destek ile özel bir kanalda yayınlanan Popstar Alaturka yarışmasına katılan İhsan Güvenç gösterdiği performansı ile müzikseverlerin desteğin alarak 2008 yılında Popstar Alaturka Türkiye birincisi oldu.

2010 yılında Selçuk Tekay’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Sitem’ adlı albümünde Zeki Müren,Ziya Taşkent,Orhan Gencebay, Selami Şahin ve Selçuk Tekay gibi üstadların eserlerini seslendirdi.

Yağmur adlı şarkısı ile çıkış yapan sanatçı 2011 yılında “Uzun Yol Türküleri 2” ve 2012 yılında “Şiirine Kavuşan Şarkılar” adlı albümlerde yorumları ile destek verdi.Türkiyenin pek çok yerinde konserler veren İhsan Güvenç yurtdışında da verdiği konserlerle de gurbetçilerin gönlünü fethetmekte.

Şimdi TRT İstanbul Radyosu sanatçısı olan İhsan Güvenç 2009 yılından bu yana Trt Müzik’te yayınlan Akşam Sefası programında bizlerle olmaya ve sevenleri için yeni projeler hazırlamaya devam etmektedir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki yazıya göz atınız.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak İhsan Güvenç biyografi, İhsan Güvenç kimdir? İhsan Güvenç eşi kimdir, çocuğu var mı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.