İlk Aşk Ege kim? İlk Aşk Ege kimdir, Gerçek ismi ne? Raffaele Çedolini kimdir, kaç yaşında, nereli?

07.07.2022
İlk Aşk Ege kim? İlk Aşk Ege kimdir, Gerçek ismi ne? Raffaele Çedolini kimdir, kaç yaşında, nereli?

İlk aşk Ege kim? İlk aşk Ege kimdir, gerçek ismi ne? Raffaele Çedolini kimdir, kaç yaşında, nereli?

Film, farklı kuşaktan erkeklerin aşk hikâyelerini konu edinir. Arifoğulları bir Ege kasabasının eski ve köklü ailelerinden biridir. Eski zenginlikleri kaybolan aile, Arif’in ölümü ile sarsılır. Bu sırada Kore Savaşı’nda öldüğü sanılan Asaf geri döner. Asaf’ın kardeşi Azmi, Asaf’ın sevgilisi Nevin’le evlenmiş ama sonra ayrılmıştır. Asaf ile Nevin’in aşkı canlanırken, Azmi de karısını tekrar kazanmak ister. Nevin’le Azmi’nin oğlu Kemal, karısı ve sevgilisi arasında bocalamaktadır. Kemal’in oğlu on üç yaşındaki Arif ise Ege de kendi yaşıtı bir kız olan Bahar’a âşık olur.

Arifoğulları ailesinin en küçüğü Arif Ege (Raffaele Çedolini) ise çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde ilk aşk sancıları çekmektedir. Büyük dede Arif Arifoğlu’nun ölümü yıllardır saklanan sırların ortaya çıkmasına yol açar. Ailenin ortanca oğlu Asaf (Çetin Tekindor) 40 yıl önce Kore Savaşı’na gitmiştir.

İlk aşk Ege kim? İlk aşk Ege kimdir, gerçek ismi ne? Raffaele Çedolini kimdir, kaç yaşında, nereli?

23 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul, Türkiye’de doğmuş olan Rafaelle Cedolini, özellikle küçük yaşlarında oynamış olduğu dizi ve filmlerle tanınmıştır. Kariyerindeki ilk oyunculuk tecrübesi 2004 yılında yayınlanmış olan Dayı adlı TV dizisinde canlandırdığı “Efe” karakteri olan Cedolini, sonraki yıllarda 2006 yılında vizyona girmiş olan İlk Aşk adlı sinema filmi kadrosunda da yer almıştır. Son oyunculuk deneyimini 2005 ile 2006 yılları arasında yayınlanmış olan Belalı Baldız adlı TV dizisinde “Timuçin Kahraman” adlı karakteri canlandırarak yaşamış olan Rafaelle Cedolini daha sonra oyunculuğu bırakmıştır. 2006 ile 2011 yılları arasında Galileo Galilei İtalyan Lisesi’ne gitmiş olan Cedolini, mezuniyeti sonrasında İstanbul Aydın Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nde eğitim görmüş ve oradan da derece ile mezun olmuştur.

Rafael Çedolini

Başarılı oyuncu Rafael Çedolini yer aldığı diziler ve Rafael Çedolini oynadığı filmler ile gösterdiği başarılar aracılığıyla seyircilerden büyük beğeni toplamıştır. En Son Rafael Çedolini yer aldığı diziler ve Rafael Çedolini oynadığı filmler ile oyunculuk hususundaki iddiasını ortaya koyan Rafael Çedolini başarılı yapımlarla karşımıza çıkmaya sürdürmektedir.

Rafael Çedolini Oynadığı Diziler, Rafael Çedolini Oynadığı Filmler

Rafael Çedolini yer aldığı diziler ile gönüllerde taht kuran Rafael Çedolini, son haftalarda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Rafael Çedolini oynadığı filmler ile son haftalarda gündemden düşmeyen Rafael Çedolini, projeleri değerlendirilen fazla irdelediğini söylemiştir. Rafael Çedolini yer aldığı diziler de her defasın da farklı rollerle karşımıza çıkan Rafael Çedolini oyunculuk hususundaki kabiliyetiyle çok konuşulmuştur. Rafael Çedolini oynadığı filmler başarısını pekiştiren Rafael Çedolini tüm rollerinin altından başarıyla kalkmayı bilmiştir.