İlk buluşma İlayda kimdir? Kaç yaşında, nereli?

11.07.2022
İlk buluşma İlayda kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Adrenalinin ve komedinin hız kesmeyeceği İlk Buluşma Cumartesi 22.00’de FOX’ta başlıyor!

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği yılın şaka programı İlk Buluşma’ya, Çocuklar Duymasın’ın Rapçi Erdem’i olarak ünlenen oyuncu Erdem Baş konuk oldu. Bölümün şakacısı genç kız, oyunculuk dersi almak istediği bahanesiyle mekana getirdiği nişanlısını Erdem Baş ile tanıştırdı. Kozmik odadan oyunculara ve şakacıya talimatlar veren sunucular Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever, Erdem Baş’ın da oyunculuğuyla şaka kurbanına zor anlar yaşattı. Her biri diğerinden zorlaşan dört etap boyunca nişanlısını mekanda tutmaya çalışan şakacı, nişanlısıyla adeta ayrılık noktasına geldi. Ne olduğundan habersiz bir şekilde nişanlısından ayrılacağını söyleyen genç adam, Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in kameralarla geldiğini gördüğünde ikinci şoku yaşadı. Sunucular ve bölümün konuk oyuncusu Erdem Baş, şakanın sonunda çifti kahkahalar eşliğinde barıştırdılar.

Komedinin değişmeyen adresi 25 Film’in FOX’ta başlayacak yeni şaka programı İlk Buluşma’nın kahkaha dolu çekimleri hız kesmeden sürüyor.

İlayda Akdoğan 21 Temmuz 1998’de İstanbul’da doğdu. Kariyerine 2004 yılında altı yaşında En İyi Arkadaşım adlı bir çocuk şovunda yer alarak başladı ve Seda karakterini canlandırdı. 2005 yılında Afacanlar Kampı dizisinde yer aldı. 2007 yılında Bez Bebek dizisinde rol aldı ve Gülay karakterini canlandırdı.