imtoken nedir? İmtoken güvenilir mı? imToken dolandırıcılığı? imtoken cüzdan nedir?

06.03.2022
imtoken nedir? İmtoken güvenilir mı? imToken dolandırıcılığı? imtoken cüzdan nedir?

imToken, ETH, BTC, EOS ve ERC20 uyumlu tokenler için bir Android ve iOS cüzdanıdır, merkezileştirilmiştir ve kullanıcıların blok zincirine yerel olarak depolamadan erişmesine izin verir. Birden çok zincirli cüzdanın tek bir Anımsatıcı parolayla yönetilmesine izin verir.

Firma, 2016 yılında Ben He tarafından Hangzhou’da kuruldu ve platform, gözetim dışı cüzdan imToken uygulaması ve anahtar donanım cüzdanı ve merkezi olmayan bir borsa olan Tokenlon dahil olmak üzere cüzdan hizmetleriyle çok iyi tanınıyor.

Buna ek olarak şirket, imToken 3.0’ın geliştirilmesine ademi merkeziyetçi bir finans hizmetleri paketi sağlamak için teklifinde daha fazla personel işe alacağını söyledi.

İncelemelerden elde edildiği gibi, imToken cüzdanı, Bitcoin ve ERC20 Ethereum kaliteli token serisi için çok güçlü bir cüzdandır, ancak en önemli şey, kullanıcıların çok sayıda tokenı ve birbirinden.

Firmanın ana amacı, varlıkların özerk kontrolü, kullanıcı gizliliği ve kullanıcılar için değer yaratmak için açık finansmandır.

imToken Wallet T Bu cüzdanın çok iyi kuralları vardır ve açılması ve kullanımı kolaydır.

Bu cüzdan çeşitli kriptografik para birimleri içerir.

Güvenli olduğu söylenir ama bu piyasada hiç bir şeye güven olmaz maalesef.

%100 güvenli herhangi bir şey kripto piyasasında yoktur.

imToken dolandırıcılığı sıklıkla duyulan bir şeydir.

imToken, 2021 yılında üst düzey Çinli yetkililer tarafından uygulanan son yasağın ardından Çin’deki kullanıcılar için sunduğu bazı hizmetlere erişimi kısıtlamıştı.

.Singapur ve Hangzhou’da ofisleri bulunan imToken ekibi, son yasağın ardından Çin’deki kullanıcılarına yönelik bazı hizmetleri durduran kripto para şirketlerinden sadece bir tanesiydi.

Her kripto para kullanıcısı fonlarını güvenli bir şekilde depolamak, saklamak ve yeri geldiğinde kolayca kullanmak ister. Bu istek zaten kriptoların çıkış amacının başında gelir; kolay, basit ve güvenli kullanım. Son zamanlarda ortaya çıkan dolandırıcılık faaliyetleri arasında güvenilir olmayan Bitcoin cüzdan uygulamaları ve siteleri yer almaktadır. Güvenli saklama koşullarında ücretsiz bir şekilde kullanıcı fonlarını depolayacağını söyleyen bazı şirketlerin fonlarla birlikte ortadan kaybolduğu bilinmektedir. Bu nedenle, bu tür bir uygulamayı kullanmak için iyi araştırma yapılması gerekir.

Bitcoin’i imToken Cüzdan’dan Nasıl Çekebilirim?

teknolojisi başlangıcı ve kripto cüzdan imToken, Ethereum ve ERC-20 belirteçleri için kullanılan güvenli, güvenli, basit ve güçlü bir hafif cüzdandır. Ana hedeflerinin blockchain’i ortalama kullanıcılar için kullanılabilir hale getirmek olduğu bilinmelidir. Bu yazıda, imToken cüzdanından bitcoin’in nasıl çekileceğini tartışacağız.

Buna ek olarak, çok sayıda airdrop için depolama sağlamak için imToken’ı da kullanabilirsiniz. Daha büyük segment, uyarlanabilir cüzdanların Ethereum’a dayalı ICO jetonları ile uygun olacağını öngörmez, ancak dikkate değer tek bir özel durum vardır.

Bu becerikli düzenleme, imToken adını alır ve ister Android ister iOS olsun, her iki platform için de erişilebilir.

Google’da kripto endüstrisiyle ilgili son aramalara gelince, insanlar çoğunlukla Binance borsasında nasıl bitcoin satın alınır gibi soruları arıyor. Ayrıca, insanlar piyasada mevcut olan en iyi bitcoin değişimini aramakla ilgileniyorlar.

İşte bu yazıda, piyasaya yeni eklenen imToken cüzdanının tamamen yetenekli ve çalışır durumda olması ana odak noktamız olacak. Bir kullanıcının iyi bir cüzdandan beklemesi gereken tüm işlevlerle doludur.

Kullanıcıların Özellikleriyle Birlikte imToken Cüzdanından Bitcoin Çekerken Karşılaştıkları Sorunlar

Son zamanlarda borsada meydana gelen, biri insanların varlıklarının borsadan cüzdanlarına kaydırılmasını içeren çok sayıda olay ortaya çıktı. Kullanıcıların varlıklarını cüzdandan çekmeye çalışırken karşılaştıkları sorunlar konusuna geçmeden önce. Ancak bilinmelidir ki, varlıklarınızı imToken’a aktardığınızda bunu yapmak için herhangi bir ücret alınmaz, ancak kripto varlığınızı cüzdandan çekmeye çalıştığınızda sizden bir komisyon tahsil edilecektir.

Kullanıcılar genellikle hangi adresten başlayacakları konusunda bir tereddüt yaşarlar ve buna cevap olarak, parayı aldığınızda başlangıçtaki adres izole tanık adresidir. Başlangıç ​​adresinde herhangi bir farklılık yoktur ve kullanıcılar borsadan kesintisiz olarak ve normalde bu iki adresi kullanarak borsadan para çekebilirler.

Ayrıca platformu nasıl kullanacağınızı da bilmelisiniz. Platformu indirdikten sonra size özel anahtarlar ve şifre gibi birkaç anahtar ve diğer anahtarlar verilecek olduğundan, başlangıçta cüzdanı oyun mağazasından indirmeniz gerekir.

Platformun özelliklerinden bahsetmişken, özel anahtarlar için yerel depolama sağlar ve tüm dijital varlıklara bir bakışta net bir şekilde göz atabilirsiniz.

Ayrıca platform, desteğini çok rahat ve hızlı bir şekilde oluşturma, İçe Aktarma ve Dışa Aktarma olanağıyla birlikte birden fazla dijital cüzdan türüne genişletir.

Platformun kullanıcılarına sağladığı kolaylığı daha fazla tartışarak, gerçek zamanlı işlem ilerlemesini takip etme özelliği ile tek bir tıklamayla dijital varlıkları ekleyebilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak platformda çeşitli borsaların piyasa kotasyonlarını takip edebilirsiniz.

imToken Hakkında Daha Fazla Detay

Firma, 2016 yılında Ben He tarafından Hangzhou’da kuruldu ve platform, cüzdan imToken uygulaması ve anahtar donanım cüzdanının yanı sıra merkezi olmayan bir borsa olan Tokenlon dahil olmak üzere cüzdan hizmetleriyle çok iyi biliniyor.

Buna ek olarak şirket merkezi olmayan finans , imToken 3.0’ın geliştirilmesine

İncelemelerden edinildiği gibi, imToken cüzdanı, Bitcoin ve ERC20 Ethereum kalite token serisi için çok güçlü bir cüzdandır, ancak en önemli şey, halihazırda, kullanıcıların çok sayıda jetonu dönüştürmesine izin veren yerleşik bir flaş özelliğine sahip olmasıdır. ve birbirinden.

imToken, dünya çapında 150’den fazla ülke ve bölgede çeşitli kullanıcılara güvenli ve güvenilir dijital varlık yönetimi hizmetleri sağlamıştır.

Firmanın temel amacı, kullanıcılar için değer yaratmak için varlıkların, kullanıcı gizliliğinin ve açık finansmanın kendi kendini yönetmesidir.

Ayrıca firma, 78 kişilik bir ekiple blockchain teknolojisi için araştırma elini uzatmayı amaçlıyor. Kullanıcıların varlıklarını on iki ana blok blok zincirinde sürdürmelerine ve olmayan uygulamalara olmayan bir uygulama tarayıcısı aracılığıyla merkezi

Nitekim firma, hizmetlerini uluslararası ölçekte genişletme hedeflerinin bir parçası olarak şu anda genel merkezini Singapur’a kaydırmayı planlıyor.