İnat Tv Pc İçin Nasıl Kullanılır? İnat box bilgisayardan açma 2023

11.01.2023
İnat Tv Pc İçin Nasıl Kullanılır? İnat box bilgisayardan açma 2023

İnat TV, hem yerli hem de yabancı yüzlerce kanala sahip olan ve özellikle spor severlerin ücretli yayınları ücretsiz şekilde izlemeleri için oldukça yüksek popülerliğe sahip durumda. Uygulama üzerinden açılan İnat TV güncelleme sonrasında ise çeşitli hatalar verebiliyor.

Pcde kullanılan emülatörler aracılığı ile istediğiniz Apkyı pcden açabilirsiniz.

Uygulamalar sadece Android içindir. Android olan TV’lerde de kullanabilirsiniz.

Bilgisayarda kullanmak için BlueStacks, Memuplay veya Noxplayer gibi android emülatör programlarını kullanabilirsiniz.Önce emülatörü indirip bilgisayara kurun. Sonra İnat TV PRO apkyi indirip amulatörün içine sürükleyin.

Uygulamamızı bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda kullanmak istiyorsanız Bluestacks veya fox uygulamasını yüklemeniz gerekecektir. Fox uygulaması en güzelidir.

Kaçak olarak maç izlemenizi tavsiye etmeyiz. Yasal olarak izlemenizi tavsiye ederiz.

İçerisinde bulunan kaçak olmayan dizileri filmleri izlemenizi tavsiye ederiz. Yasal maçları ve diğer platformlarda bulunan dizileri kendi platformlarında izleyiniz.

Sadece bilgi vermek amaçlı inat tvyi bilgilerini paylaşıyoruz.

Bu konuda ve farklı konularda Net bilgi için Aşağıdaki adresten DM ile ulaşabilirsiniz.!

İNSTAGRAM BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

SİTEMİZDE TELİF İÇEREN HERHANGİ BİR İÇERİK BULUNMAMAKTADIR. İNATTV İLE ALAKAMIZ YOKTUR. BU İÇERİK BİLGİLENDİRME AMAÇLI PAYLAŞILMIŞTIR.

Kaynağını bilmediğiniz APK’lar her zaman risklidir. Telefonunuza virüs bulaşabilir. Bozuk dosyalar cihazın doğru çalışmasını engelleyebilir. Kişisel bilgileriniz çalınabilir, Ücretli uygulamaları APK ile indirmek korsan yazılım kullanıma girer, yasaktır.

Öncelikle inattv de yasal olan ve yasal olmayan içerikler vardır.

Bunu bilerek hareket ediniz.

Yani maç izlemek isterseniz tavsiye etmeyiz, yasal olarak nerede yayınlanıyorsa maç veya bir dizi oradan izleyiniz.

Netflixte olan bir dizi netfilixte olmalı.!

İnat tv de canlı olarak ulusal ve uluslar arası kanalları izleme gibi yasal olarak anormal olmayan bir durum var.

Bu yüzden yasal olarak kullanımı izinli olan platformları kullanmanızı tavsiye eder ve konuyu anlatmaya geçeriz.

İNAT TV İLE BİR ALAKAMIZ YOKTUR! SUNUCULARIMIZDA HEHANGİ Bİ APK VS. BULUNMAZ.!

Android TV ile çalışan akıllı TV’niz, set üstü kutunuz veya donanım kilidiniz için Play Store’da bulunmayan bir tarayıcı veya uygulama gibi bir şey yüklemek istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınız hemen anlaşılmaz.

ADB’yi kullanmak gibi daha karmaşık yöntemler (biz de açıklayacağız) var olsa da, APK sideloading’in işlenmesini süper basit hale getiren, şiddetle tercih ettiğimiz basit kablosuz dosya paylaşım araçları vardır.

Bunu yapma nedeniniz ne olursa olsun, APK dosyalarını herhangi bir Android TV cihazına yüklemenin en kolay yolunu size göstereceğiz.
APK’ları bir Android telefondan veya tabletten yükleyin

APK dosyalarını Android TV’ye aktarmanın, TV’nize bir bulut dosya yöneticisi yüklemek veya bir bilgisayarda ADB’yi kurmanın zor sürecinden geçmek gibi birkaç farklı yöntemi vardır. En kolay yöntem, yerel ağınız üzerinden bir Android TV cihazına (veya Android ile herhangi bir şeye) dosya gönderen bir uygulama olan ‘Dosyaları TV’ye gönder’i kullanmaktır.

Öncelikle, telefonunuza ve TV’nize Play Store’dan TV’ye dosya gönder uygulamasını yüklemeniz gerekir. TV’nize yüklemek için Play Store’u açın ve adı arayın veya bir masaüstü bilgisayarda yukarıdaki bağlantıya tıklayın ve TV’nizi kurulum hedefi olarak ayarlayın.

Uygulama her iki cihaza da kurulduktan sonra, TV’nizde Dosyaları TV’ye Gönder uygulamasını açın, ardından alıcıyı başlatmak için ‘Al’ seçeneğini seçin. Şimdi, telefonunuzdaki uygulamayı açın ve Gönder’e basın. Bu bir dosya tarayıcısı açacaktır – APK dosyasını bulmanız ve seçmeniz gerekecek.

Dosya aktarımı tamamlandıktan sonra, dosyayı TV’nizde seçebilmeli ve ardından ‘Aç’ seçeneğine basmalısınız. Her şey yolunda giderse, uygulamayı yüklemeniz için bir uyarı almalısınız.

Ancak, aktarım uygulamasında Aç düğmesinin her zaman çalışmadığı bir sorun var gibi görünüyor. Bu durumda, TV’nize File Commander gibi ayrı bir dosya yöneticisi uygulaması yüklemeniz gerekir . Dosya Komutanı’nda, ana ekranda “Dahili depolama” yı ve ardından İndirme klasörünü seçin. Dosyaları TV’ye gönder’i kullanarak aktardığınız tüm dosyalar burada görünür – açmak için bir tanesine basmanız yeterlidir.

Android TV’nin yeni bir sürümüne sahipseniz, bilinmeyen kaynaklardan kurulumlara izin verilmediğini belirten bir mesaj alabilirsiniz. Öyleyse, yan tarafta izin verilen uygulamaların listesini içeren bir açılır pencere açan ‘Ayarlar’ düğmesini seçin.

APK’yi yüklemeye çalışan uygulamayı (dosya yöneticisi veya dosyaları TV’ye gönder) ‘açık’ konumuna getirmeniz ve kuruluma geri dönmek için uzaktan kumandanızda tekrar basmanız yeterlidir. Bunu en azından bir kez yapmanız gerekir.
APK’ları PC’nizden ADB ile yükleyin

Tüm Android cihazlar gibi, APK’ları Android TV’ye aktarmak için Android Hata Ayıklama Köprüsü’nü (veya kısaca ADB’yi) kullanabilirsiniz. ADB normalde kablolu bir USB bağlantısı üzerinden çalışır, ancak bu işlem için Wi-Fi kullanacağız.

İlk adım, ADB’yi bilgisayarınıza kurmaktır. Resmi olarak Android Studio SDK’nın bir parçası olarak mevcuttur, ancak bir programcı değilseniz bunu ayarlamak göz korkutucu olabilir, bu nedenle üçüncü taraf bir kurulum aracı kullanmak en iyisidir. Windows kullanıyorsanız, 15 Seconds ADB Installer , benim için her zaman iyi çalışan popüler bir seçenektir. MacOS, Linux veya Chrome OS kullanıyorsanız, Nexus Tools’a bir şans verin (tam açıklama: Ben yaptım).

ADB’yi kurduktan sonra, Terminal / Komut Satırı uygulamanıza “adb –help” komutunu (tırnak işaretleri olmadan) yazmayı deneyin ve Enter tuşuna basın. Aşağıdaki ekran görüntüsü gibi bir şey görmelisiniz. Bir hata veya başka bir mesaj alırsanız, Terminal / CMD penceresini kapatıp yeniden açmayı deneyin ve tekrar deneyin.

Şimdi TV’nize bağlanma zamanı. Android TV ana ekranının üst kısmındaki Ayarlar dişli simgesine basın, ardından Cihaz Tercihleri> Hakkında’ya gidin. Aşağı kaydırarak ‘Yapı’ya gidin, ardından “Siz bir geliştiricisiniz” mesajını görene kadar Oluştur’u tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, TV’nizin IP adresini bulmanız gerekir. Ana Ayarlar sayfasına geri dönün, ‘Ağ ve İnternet’e basın ve aktif bağlantıyı seçin. IP adresi, listelenen ilk ayrıntılardan biri olmalıdır.

Şimdi PC’nizdeki ADB’yi Fire TV’nize bağlamanın zamanı geldi. Bilgisayarınıza geri dönün ve “adb connect” (tırnak işaretleri olmadan) ve ardından Android TV’nizin IP adresini çalıştırın.
Bu, TV’nizde kabul etmeniz gereken bir uyarı görüntülenmesine neden olacaktır. Daha sonra, ADB’nin başarıyla bağlandığını belirten bir mesaj görmelisiniz – ayrıca doğrulamak için “adb cihazları” da çalıştırabilirsiniz.

Son olarak, artık istediğiniz APK dosyalarını yükleyebilirsiniz. Terminal / Komut Satırına “adb install” (tırnak işaretleri olmadan) yazın, ardından bir boşluk bırakın, ardından indirdiğiniz dosyayı uygulama penceresine sürükleyin. Dosyanın tam yolunu yapıştırmalıdır. Ardından Enter’a basın ve sihri izleyin.

Bir “başarı” mesajı alırsanız, uygulama artık TV’nizde görünür durumda olmalıdır. Gelecekte daha fazla APK yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey PC’nizde ADB connect komutunu tekrar çalıştırmak ve ardından her APK için install komutunu çalıştırmaktır.