İnci Ertuğrul Kimdir? İnci Ertuğrul eşi kimdir? İnci Ertuğrul kiminle evli? İnci Ertuğrul Kaç Yaşında evli mi?

20.09.2022
İnci Ertuğrul Kimdir? İnci Ertuğrul eşi kimdir? İnci Ertuğrul kiminle evli? İnci Ertuğrul Kaç Yaşında evli mi?

İnci Ertuğrul Kimdir? İnci Ertuğrul Nereli? İnci Ertuğrul’un eşi kimdir? İnci Ertuğrul eşi kimdir? İnci Ertuğrul kiminle evli? İnci Ertuğrul kaç yaşında? İnci Ertuğrul hangi kanalda? İnci Ertuğrul sosyal medya hesabı? Ertuğrul inci sosyal medya?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için İnci Ertuğrul Kimdir? İnci Ertuğrul eşi kimdir? İnci Ertuğrul kiminle evli? İnci Ertuğrul kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İnci Ertuğrul doğma büyüme aslen Trabzon Akçaabat’lıdır ve Akçaabat doğumludur. Evlidir ve bu evliliğinden bir kızı vardır.

İnci Ertuğrul 52 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kullandığı herhangi bir resmi sosyal medya hesabı bulunamamıştır.

İnci Ertuğrul spikerlik mesleğine ilk olarak TRT tarafından açılan spikerlik sınavı ile adım atmıştır. Bu sınavdan sonra TRT’de eğitim alan İnci Ertuğrul devamında ise çeşitli radyolarda program sunucusu ve yapımcı olarak çalışmıştır.

1993 senesinde TGRT kanalının kurulması ile birlikte İstanbul’a gelen ve bu kanalda çalışmaya başlayan İnci Ertuğrul, radyo programcılığının yanı sıra, TGRT ‘de tartışma programları sunmaya başlamıştır. TRT, Flash TV, Star TV, TGRT gibi kanallarda spiker olarak görev alan İnci Ertuğrul uzun yıllar haber spikeri olarak ekranlarda olmuştur. Ardından bir süre ekranlara ara vermiş ve akademisyen olarak görev almıştır. Özel bir üniversitede ders vermiştir.

İnci Ertuğrul gazeteci, sunucu ve yazar olarak başarılı kariyerini sürdürüyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. TRT Televizyonu tarafından gerçekleştirilen spikerlik sınavlarına katılmış ve başarı ile sınavdan geçerek radyo ve televizyon ekranlarında yer almıştır. Öğretmen çocuğudur. Uzun süre kendisi de öğretmenlik yapmıştır.

İlk özel bir radyo’da sunuculuk yapmaya başlayan İnci Ertuğrul 3 yıl radyoda çalışmış aynı dönemde TRT Gap Tv’nin bazı programlarını sunmuştur. TRT, Flash TV, Star TV, TGRT kanallarında görev yapmıştır. Bir dönem Akademisyen olarak özel üniversite de ders verdi. Bugüne kadar Kaybolan Çiçekler, İ. E. ile Rengarenk, İ. E. ile Haber Tadında, TRT Haber, Hayırlı Günler ve Gençlerle programlarını hazırlamış sunmuştur.

2017 yılından bu yana aktif olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kaybolan Çiçekler isimli çocuk bulma programını sunmuştur. Daha sonra Gerçeğin Peşinde isimli programı sunmuştur.

Tüm bunların yanı sıra Güzel Konuşma Eğitmeni ve Aydın Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2018 yılında Sessizliğe Konuşanlar isimli kitabını okur severler ile buluşturmuştur.

İnci Ertuğrul’un yer aldığı programlar ise şöyle; Kaybolan Çiçekler,İnci Ertuğrul ile Rengarenk,İnci Ertuğrul ile Haber Tadında,TRT Haber,Hayırlı Günler,Gençlerle

En güncel programı olan Kaybolan Çiçekler de kayıp çocukları ve kızları aramaktadır. İnci Ertuğrul, Kaybolan Çiçekler adlı programla Fox tv ekranların da her sabah izleyici ile buluşmaktadır. Bir Sosyal Sorumluluk programı da diyebileceğimiz programda ortadan kaybolan kız çocukları ve kaçırılan kız çocukları ile ilgili araştırmalar yapan başarılı sunucu geçtiğimiz günlerde kendi öz çocuğunu aşığından kıskandığı için öldürten bir anneyi konuk olarak aldı ve annenin kendi çocuğunun ölüm emrini vermesiyle ilgili şok itiraflarla katil anne Fatma Taşkın’ı yakalattı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak İnci Ertuğrul Kimdir? İnci Ertuğrul eşi kimdir? İnci Ertuğrul kiminle evli? İnci Ertuğrul kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.