ingilizce yaz tatili anlatma kısa, Be going to ile yaz tatil planı

21.11.2023
ingilizce yaz tatili anlatma kısa, Be going to ile yaz tatil planı

İngilizce yaz tatili cümleleri, Be going to ile yaz tatil planı Gelecek yaz tatili Planı İngilizce be going to? ingilizce yaz tatili anlatma kısa Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için ingilizce yaz tatili anlatma kısa, Be going to ile yaz tatil planı sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Geçen ay ailem ve ben iki haftalığına İstanbul’a gittik. Abim kız arkadaşıyla başka planları olduğu için bize katılamadı. Bu yüzden İstanbul gezimiz boyunca abime göstermek için bol bol fotoğraf çektim. İstanbul’da halamın evinde kaldık. Kuzenlerimle vakit geçirmekten gerçekten keyif aldım. Şehri dolaşmak için toplu taşıma araçlarını kullandık, ayrıca vapura da bindik. Bir iç şehir olan Ankara’da yaşıyoruz, bu yüzden denizde yüzebildiğim ve kumsalda vakit geçirebildiğim için mutluydum. Ailem akşamları birlikte vakit geçirmek için dışarı çıktı, ben de internetten tanıştığım İstanbullu arkadaşlarımla buluştum. Benim için harika bir tatildi çünkü arkadaşlarım ve ailemle birçok anı biriktirdim.

Last month, my parents and I went to Istanbul for two weeks. My brother couldn’t join us because he had other plans with his girlfriend. So, I took lots of photos during our Istanbul trip to show to my brother. We stayed at my aunt’s house in Istanbul. I really enjoyed spending time with my cousins. We used public transportation to get around the city, we also got on the ferry. We live in Ankara, which is an inland city, so I was happy to be able to swim in the sea and spend time at the beach. My parents went out in the evenings to spend time together and I met my online friends who live in Istanbul. It was a wonderful vacation for me because I made lots of memories with my friends and family.

Be going to ile yaz tatil planı

Be going to kararı alınmış gelecek planları için kullanılır.

Başına am,is,are getirilir.

Fiil yalın olur.

-acak -ecek anlamı verir.

..

Şimdi sorunuza geçelim:

İngilizce 10 cümle be going to konusuyla gelecek yaz tatilini anlat

..

I am going to go to İzmir/Didim.

(İzmir/didim e gideceğim )

..

I am going to go to swim in the sea

(Denizde yüzeceğim)

..

I am going to go to eat Kumru in İzmir.

(İzmir de kumru yiyeceğim)

..

I am going to visit historical places in İzmir

(İzmirdeki tarihi erleri ziyaret edeceğim)

I am going to try scuba diving

(Tüplü dalışı deneyeceğim)

..

I am going to visit my grandmother

(Anneannemi ziyaret edeceğim)

..

I am going to play computer game.

(Bilgisayar oyunu oynayacağım.)

..

I am going to try new traditional foods.

(Yeni geleneksel yemekleri yapmayı deneyeceğim)

..

I am going to try bungee jumping

(Bungee jumping deneyeceğim)

..

I am going to make new friends

(Yeni aradaşlar edineceğim)

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak İngilizce yaz tatili cümleleri, Be going to ile yaz tatil planı Gelecek yaz tatili Planı İngilizce be going to? ingilizce yaz tatili anlatma kısa sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

PES Yeni sezon yaması, PES Kadro Güncelleme nasıl yapılır? PES Olmayan takımları ekleme, Formaları güncelleme? 2019,2020,2021,2022,2023

PES 2019, 2020, 2021 ve eFootball PES 2022 oyununa PlayStation 4 için güncelleme yapmak oldukça karışık görünebiliyor ama aslında kolay..

Öncelikle bu işlemden dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. Bilgi amaçlı paylaşım yapılmıştır.

Sizler için youtube üzerinden paylaşılmış bir transfer yaması bulduk, içerisinde Bayarn Münih dahil normal Pesde olmayan takımlar var.

Kurulum için öncelikle pesi sıfırlamak gerekiyor, ana menüden (oyundan çıktıktan sonra) Depolamaya girip Pesi seçip silmek yani sıfırlamak sonra pese girmek ve ayarlara gidip tüm resimleri silmek gerekiyor, takım resimleri, menejerleri vs. silmek gerekiyor, yenileri düzgün yüklensin diye.

Yükleme adımına geçmeden 1 uyarı;

Ana kol ile yükleme yapıyorsunuz fakat 2. kolu aktif edince kadrolar gidiyor, bunun sebebi 2. kolda USER de yani PS Network hesabına giriş yapmamış olmanız. 2. kolda da bir hesap oluşturun ve güncel kadronun keyfini çıkarının.

365 MB olan güncelleme dosyasını indirip rardan çıkarın.

Bir USB cihazı edinin ve kendisini FAT32 şeklinde formatlayın.

USB cihazınız içerisinde, “WEPES” isimli bir klasör açın. Rardan çıkardığınız klasörün içerisindekileri bu WEPES’in içine atınız.

Pes e girip ayarlara girin, düzenleye gidin. İlk resimleri sildikten sonra içe aktar dışa aktara girin. USB bellek seçin. Sonrasında kare tuşu ile tüm takımları seçin ve en üstte bulunan seçeneğe gidin dosyayı yükleyin işte bu kadar basit.

İyi oyunlar.

İndirme linki için aşağıdaki videoya bakınız. RAR ŞİFRESİ Şifre FGV

İNDİRME LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ.