İrem Güral kimdir, nereli? İrem Güral kaç yaşında, doğum tarihi? İrem Güral vikipedi, biyografi?

İrem Güral , sesinin tonu ve güzelliğiyle oldukça ilgi görmektedir. Sosyal medyada da aktif olan İrem Güral’ın Instagram adresi iremguraal şeklindedir. Sevgilisi ise şarkıcı Muhammed Gümüşkaya’dır.

16.10.2023
İrem Güral kimdir, nereli? İrem Güral kaç yaşında, doğum tarihi? İrem Güral vikipedi, biyografi?

İrem Güral kimdir? İrem Güral kaç yaşında ? İrem Güral nereli? İrem Güral sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için İrem Güral kimdir? İrem Güral kaç yaşında? İrem Güral sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

İrem Güral kimdir, nereli? İrem Güral kaç yaşında, İrem Güral doğum tarihi? İrem Güral sevgilisi? İrem Güral vikipedi, İrem Güral biyografi?

İrem Güral kendi ismi ile Youtube kanalında bulunmaktadır. 32 bin civarında abonesi vardır. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konserlere çıkmaktadır. İrem Güral instagramda @iremguraal kullanıcı adı ile bulunur. İrem Güral , 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Müzikle ilgilenmeye küçük yaşlarda başladı. Lise yıllarında gitar ve piyano dersleri aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitim görmektedir.

İrem Güral Müzisyen Yıldız Technical University

Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar gibi ünlü isimlerle şarkılar söylemiştir. Mabel Matiz’in sarmaşık adlı şarkısıyla oldukça dikkat çekmiştir. Sesinin tonu ve güzelliğiyle oldukça dikkat çekmektedir. Yıldız Teknik Üniversite’nde eğitim görmüştür. İrem Güral , 2019 yılında “Tövbeliyim Aşka” isimli ilk single çalışmasını yayınladı. Bu şarkıyla çıkış yapan ve dikkat çeken İrem Güral , daha sonra Mustafa Ceceli ile “Çok Sevmek Yasaklanmalı” ve Ekin Uzunlar ile “Yalnızlık Senfonisi” isimli düet şarkılarını seslendirdi. 2020 yılında Mabel Matiz’in “Sarmaşık” adlı şarkısını coverlayarak büyük beğeni topladı. 2021 yılında ise “Yanlış Anlama” isimli single çalışmasını piyasaya sürdü.

Sizler için bizlerde İrem Güral kimdir? İrem Güral kaç yaşında? İrem Güral sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.